2726
عنوان

خونریزی بعد از نزدیکی در بارداری

3267 بازدید | 18 پست

هفته ۱۵هستم امروز بعد از نزدیکی دچار خونریزی شدیدی شدم رفتم سونوگرافی جنین مشکلی نداش دکتر بهم شیاف داد 

البته هنوز خونریزی دارم که از پد استفاده میکنم

هیچ کس بوده تجربه منو داشته باشه؟

تو رو خدا منو از نگرانی دربیارین 

برام دعا کنین

👀

من هفته ششم اینجوری شدم شیاف داد بلافاصله قطع شد

ولی خوب متاسفانه شنبه سقط کردم به خاطر تصادف

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندروز استراحت کن و شیاف بزن تا یه مدتم رابطه نداشته باش 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
2728

ببخشید می پرسم احساس سوزش نداری موقع نزدیکی؟ 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
ان شاالله برا بچه منم اتفاقی نیوفته

نگران نباش عزیزم منم ۱۳ هفته خونریزی داشتم بعد ۱۰روز استراحت قطع شد تا یک ماهم رابطه نداشتیم قرص ایزوپرینم روزی یدونه بخور الان دختر من۱۰ماهشه 

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
چرا داشتم و احساس خشکی زیاد 

ممنون ک جواب دادی🙂

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
اره دیگه توبه کردیم 

اینجوریم نیست دیگه اخه جنین الان پایینه بعدا ک میره بالا دیگه مشکلی نیست

2706