2703
2553
عنوان

دعایی برای انتقام از دشمن

3896 بازدید | 15 پست

بچه ها یه نفر تهمت خیلی بدی بهم زده و با حرفاش دلمو بدجور سوزونده، نمیخام باهاش بحث کنم و سپردمش به خدا، ولی میخام خدا زودتر جواب دل شکستمو بده، دعایی بلدین که بخونم خدا عوضشو سرش بیاره یا حداقل دلم از این خلا دربیاد؟ 

لطفا نپرسین موضوع چیه چون واقعا در شان خودم نمیبینم اون حرفارو حتی تو دنیای مجازی تایپ کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من وقتی دلمو میشکنن دعای علقمه میخونم بامعنی دلم خیلی اروم میشه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2714
انتقامت گرفته شد غروب پاییز؟یا هنوز  هیچی نیومده سرش؟

نه بخدا چن برابر خوشبخت تر شدن دلم از هرکی میشکنه زندگیش روز بروز بهتر میشه، حتی یه نفر اینجا دلمو شکونده بود بعد مدتی اتفاقی دیدم میگف خیلی خوب شده زندگیم   هر چند از فضای مجازی کینه بدل نمیگیرم ولی برام جالب بود 

نه بخدا چن برابر خوشبخت تر شدن دلم از هرکی میشکنه زندگیش روز بروز بهتر میشه، حتی یه نفر اینجا دلمو ش ...

منم همینطورم.یکی زندگیمو داغون کرد زندگیمو از هم پاشوند.ولی خودش خیلی خوشبخته.موندم کی انتقامم ازش گرفته میشه.میخوام همون حال و روزی که سر من آورد سر خودش بیاد ولی....

منم همینطورم.یکی زندگیمو داغون کرد زندگیمو از هم پاشوند.ولی خودش خیلی خوشبخته.موندم کی انتقامم ازش گ ...

مطمئنن خدا یه روز جواب دل شکسته مارو میده، از کوچیکتریناشم نمیگذره مطمئن باش

من یه حاج آقایی رو میشناسم بنام حاج یوسف که هر کاری ازش بر میاد و با دعا و طلسم میتونه تمام خواسته هارو برآورده کنه

09027578921

عشقم خیلی مغرور بود و ترکم کرد بازگشت معشوق گرفتم و طلسم ازدواج اومد به دست و پام افتاد و ازدواج کردیم هنوزم مثل موم تو دستمه و شوهرم شده و رو حرفم حرف نمیزنه

خواهرم داشت شوهرش طلاقش میداد،با طلسم های حاج یوسف الان کف پای خواهرم ماچ میکنه و بدون زنش نفس نمی‌کشه

برای خواهر شوهرم بخت گشایی کرد،یه عالمه خواستگارای خوب و پولدار براش اومد و ازدواج کرد

به قرآن قسم من جوری بهش اطمینان دارم که بدون مشورت با حاجی هیچ کاری نمیکنم

شمارش اینه

09027578921          

09027578921                  

09027578921                

2706