2726

من خیلی لجم میگیره خب که چی ؟؟؟؟؟ 

چیرو میخواین ثابت کنین ؟

مثلا چن وقت پیشا مغازه کار میکردم  بعضیا به جا کارتخوان میگفتن دستگاه پز (پوز) دارید 😑 خب مگه کارتخوان چشه 

یا مثلا دیروز با یکی دیت داشتم 😐😐

یا تو اینستا میبینی میگن فیلمارو اسپویل نکنید 

یا یه دوستام هی میگفت فلانی اکتیوه 😒 

خب که چی ؟؟؟؟

بعضی کلمه ها واقعا جا افتادن و از قدیم بودن ولی بعضی کلمه ها معادلش خیلی رایجه تو فارسی واسه چی از کلمه انگلیسیش استفاده میکنین 😠 

اگه راس میگین کاملا انگلیسیش رو بگین 😁😁

آی حرص میخورم من آی حرص میخورم 

حالا همه رو نمیدونم ولی اونایی که حداقل دور و برمنن و دیدمشون فک میکنن با چهارتا کلمه انگلیسی گفتن بین حرفاشون کلاسشون میره بالا 😅😅😅

بی هویتن چون که😕

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آی کیلی کیلی فارسی کم بلد بود😶

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

معادل فارسی اسپویل چی پیشنهاد میکنی؟ یه چیزی که جا افتاده دیگه جا افتاده جنگ بین زبانها که نیست

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

خب عادته😕

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2706