2703
2553
عنوان

کدوماتون بچه هاتون نوزادیشون آروم بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 38 پست

بچه من ماااااه بود تا چهار ماهگی صداشو نشنیده بودم 

لعنت ب اون روزی و واکسن چار ماهگیو زدم شد ی بچه بی اعصاب شیر خوردنش بهم ریخت خوابش بهم ریخت  منو زجرها داد واسه هر قطره شیری ک خورد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واااااا....بعضی بچه ها کلا آرومن دختره من نوزادیش خیلی آروم بود ،فقط وقتی شیر میخواست ،یه کوچولو گر ...

پسز منم وقتی جاش تره یا گشنشه خیلی کم گریه میکنه تا بغلش میکنم آروم میشه

2456
این دومین باره این حرفو میزنه استرس و دلشوره میگیرم

محلش نزار بچه اینطوری ندیده

گریه نکن شیر ناراحتی به بچه نده دلدرد میگیره

آیت الکرسی بخون یه گوشت در یه گوشت دروازه

بی خیال باش تا کامروا باشی

دختر منم همینجوره.الان که 3 ماه 10 روزشه هنوزم وقتی که گشنه ست یا جاش خیش یا خوابش بیاد گریه میکنه الکی گریه نمیکنه.همه بهم میگن دخترت آرومه چقد.

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...

پسر من حتی یکبار هم گریه نکرد بی خیال ولشون کن الان داره دهنمون و سرویس میکنه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

دختر من كوچيك بود اصلا كسي نميفهميد بچه كوچيك تو خونه اس. همه ميگفتن بزار گريه كنه ببينيم بلده گريه كنه. الان يه جيغاي بنفشي ميزنه سر درد ميگيرم. من خودمم آروم بودم مامانم ميگه واسه شير هم گريه نميكردي يه كم دهنت و تكون ميدادي 

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2714
پسر من آروم بود الان ۱۰ ماهشه روزگارم و سیاه کرده خونمو ویران کرده😣😣😣😣😣😣😣😣 از این لحظاتت ا ...

وای کپی پسر من یعنی تمام کابینتارو خالی میکنه کف آشپزخونه درحالی ک اصلا نق نقو نبود و فقط وقتی مشکلی داشت گریه میکرد

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍
نه بابا نگران نباش پسرمنم اینطوری بود الان بچه ارومیه میخوای فقط شب تاصبح گریه کنه؟!خواهرشوهرتم چرت ...

نه خودم طاقت گریشو ندارم

ولی اینکه اون هی تکرار میکنه استرس میگیرم

بچه من ماااااه بود تا چهار ماهگی صداشو نشنیده بودم  لعنت ب اون روزی و واکسن چار ماهگیو زدم شد ...

دختر منم دقيقا بعد واكسن ٤ ماهگي اينطوري شد

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دختر من خیلی اروم بود اصلا گریه نمیکرد وقتی ی بار میکرد ذوق میکردیم صدای گریشو ضبط میکردم ازبس اروم بود الانم دوسالو دوماهشه خیلی خیلی باهوشه و ازبچه های همسنش تو حرف زدن خیلی هم جلوتره نگران نباش

نه خودم طاقت گریشو ندارم ولی اینکه اون هی تکرار میکنه استرس میگیرم

بیخیال استرس نگیر خداروشاکرباش که بچت ارومه برای حرفربقیه هم یه گوشت درباشه ا ون یکی دروازه

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
2706