2733
2734
عنوان

خانمای باردار شماهم افسرده شدین؟

158 بازدید | 28 پست

نمیدونم اسمشو میشه افسردگی گذاشت یانه..ولی من دیگه اصلا انگیزه هیچی ندارم.ازاون دست ادمایی بودم که مدام ورزش میکردم.مدام بازار میرفتم.ارایش..رابطه جنسی مون با اشتیاق فراوون بود.خونه م با اینکه شاعل بودم تمیز و مرتب بود.الان کار نمیرم.بازار که تو 9هفته دوبار رفتم حوصله نداشتم برگشتم.ویار و حالت تهوع ندارم ولی حوصله جمع کردن خونه گردگیری و اشپزی رو اصلا ندارم.سر مجبوری هفته ای دوسه بار یچی بپزم.اونم با بیحوصلگی.حتی دیگه از لباس قشنگامم خوشم نمیاد فقط یه پیرهن گشاد و شل میخوام بپوشم که راحت باشم.رابطه جنسی هم که داغون..درضمن از بعصی ادما بدون هیچ دلیلی همینطوری الکی بدم میاد در حدی که قیافشون رو اعصابمه اگر ببینم تایساعت با خودم میگم اه این چرا اینقدر زشته!!!

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از سه ماه خوب میشی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
2738
بعد از سه ماه خوب میشی

ای کاش خوب بشم واقعا کلافه ام دیگه.یه عذاب وجدانی دارم ازینکه اینقد بیحال و کم انرژی ام.هی میگم خب شوهر بیچاره چه گناهی داره باید منو با این اوضاع تحمل کنه.چیزی نگه.

اره من شدیدا به شوهرم شکاک شدم حال هیچکار ندارم از خیلیام بی دلیل بدم میاد تا حرف میزنن عصبی میشم.کل ...

وای من از یسری ادما مثلا برادر شوهرم بیچاره هیچ کاری به کارم نداره اینقدر ازش بدم میاد حتی حرف هم که نمیزنه باخودم میگم این چرا اینجوریه چرا زشته..ولی شوهرمو مثل قبل دوست دارم

طبیعیه منم افسرده شدم مخصوصا ک احساس میکردم زیبایی و هیکلم داره بهم میخوره خیلی غصه داشتم

منم😩شکممو نگاه میکنم میگم اخه این چه وضعیه.تا اخر 9ماه میخواد چی بشه.

وای چقدر مثل منی من تازه صبحا بیدار میشم میبینم شوهرم خوابه اعصابم خورد میشه به زور بیدارش میکنم بره ...

وای منم امروز بعداز ظهر شوهرم خواب بود میخواستم سیلی بزنم بیدار شه

2706