1345
1341

توروووووخدا برام دعا كنيد خواهش مبكنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1625026/داستان-زندگي-لعنتي?postId=54099295

تو که دوستش داری چرا دروغ میگی اخه بهش دختر خوب

خدایا رگ گردن رو بیخیال بغلم کن که من تو این دنیا جز تو هیچکس رو ندارم خدایا تو رو بحق منجی عالم بشریت کمم کن تا بتونم تمومش کنم بهم جسارت بده بهم قدرت بده خودتت تا حالا پشتم بودی و رسواش کردی برام رسواش کن برام کمکم کن تا خلاصی😢😢

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

انشالاه ببینیش،ومشکلتون حل شه

انقده دورشدی ومغرورشدی که دیگه کورشدی ،عشقمونمیبینی 💔توکه میری باخیال راحت ولی سرنوشتمونمیبینی 💔سنگ شدی ،اهل جنگ ..باهمه یرنگ شدی که باورکردم که ازوقتی عاشقت شدم فقط حالموبدترکردم...
1279
1307

خب استارتر حالا با این یکی چجوری آشنا شدی؟؟؟؟؟ 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

خسته شدیم از چس ناله شادش کن یکم برقصیم

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

سلام عزیزم تموم تایپیکات و خوندم و مطمئنم همش عین واقعیت و برای همه اوناییکه توهین کردن و گفتن دروغه واقعا متاسفم ببین گلم بی اعتمادیهات و به مردا درک میکنم  ولی اگه این آقا که گفتی آدم خوبیه حتما ازش عذر خواهی کن و دلش و بدست بیار گلم به نظر من تنها نرو مغازش با مامانت برو چون در جریان پارک رفتنت بود اونم ببر و بزار مامانت براش توضیح بده که تو حتی راضی ب رفتن نبودی و به اصرار اونا رفتی و چون میدونستی که اون از بیرون رفتنت ناراحت میشه ترسیدی بهش بگی کلا دست پایین بگیر ولی تنها نرو بهشم پیام بده معذرت خواهی کن و تصمیم گیری و بزار به عهده اون انشالله مشکلت حل میشه مامانم همیشه میگه ۷تا ایت الکرسی مشکلات و حل میکنه برات میخونم خواهر گلم انشالله درست میشه و بخیرو شادی تموم میشه امیدوارم بزودی با خبرای خوش بیای تایپیک عقدت و بزنی و دوباره شادی به زندگیت برگرده و خنده رو لبات بشینه عزیزم 

الهی ... نگاهی...  می خواهم مادر شوم  چشیدن لذتی دیگر از زندگی  لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما می خواهم مادر شوم  م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر :رحمت خدا  خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما  میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین 😍💐😘
1308

استارتر عاشق این پسر شدی؟ 

ترمیم کردی؟ 

من داستانتو خوندم اگه ترمیم نکردی پسره فکر میکنه همه جوره بهش دروغ گفتی 

فقط 43 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم با اومدنت به ما شادی بخشیدی.. تیکر روزای مانده به تولد  یک سالگی پسرم 
1335