2410
2553

امتحان آشنایی با ادبیات معاصر ایران؟؟؟؟؟ کیا دارن؟ مربوط به رشته مترجمی زبان انگلیسی هست

💛مـرا هـزار امـید اسـت و هـر هـزار تـویی💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ترمی چقده هزینتون؟مدرکش هوبه؟که من اگر دولتی قبول نشدم برم پیام نور

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2720

آزاد درس بخون اما پیام نور نه مزخرف ترین دانشگاه ایران مدرکشو هیچ جا قبول نمی کنند پیام نور واسه کارمند ها خوبه ..معدلت هم کم میشه سوالات کشوری هست

آزاد درس بخون اما پیام نور نه مزخرف ترین دانشگاه ایران مدرکشو هیچ جا قبول نمی کنند پیام نور واسه کار ...

غیراتفاعی چطورع؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2714

اره بعد از دولتی معتبر ترین مدرک مربوط به پیام نور هست عزیزم....هزینه ش بستگی به تعداد واحد داره و اینکه عملی داشته باشین یا نه از چهارصد و خورده‌ای داره تا شیشصد و خورده‌ای

آزاد درس بخون اما پیام نور نه مزخرف ترین دانشگاه ایران مدرکشو هیچ جا قبول نمی کنند پیام نور واسه کار ...

اصلا اینطور نیست مدرکش خیلیم معتبره....منکه تا الان معدلم عالی بوده

نه علوم تربیتی😉

عه؟بعد میری مدرسه ها حق التدریسی کار؟استخدام که نداره اینجور

ترمی چقدمیدی تو؟

2706