2737
2734

هركس تو زندگيش با أفراد بيشعور برخورد داشته بياد بگه كه اون شخص چه رفتار و گفتار و برخوردي داشته كه باعث شده شما برچسب بيشعوري يهش بزنيد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنایه میزنه،،،خودشو زرنگ میدونه،،خوشو بهتراز بقیه نیدونه،،،یعنی اوووووووق

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728
2738

بیشعور کلا نمیفهمه چی میگی 

لیاقت محبت و توجه نداره هرکار کنی اصلا نمیبینه و نمیفهمه . یه چیو برا خودش نمیخواد اما برا بقیه اگه اونکارو کنه باز شعوز نداره بفهمه به طرف ضربه زده. 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بیشعور یعنی فقط مواظب اعصاب خودس داغون نشه وقتی میگم داری اعصابمو داغون میکنی میگه داغون بشه خب 

میگه مهربونم و کیلو کیلو از خودش تعریف میکنه اما همچین چیزی نیس بهشم میگم بیشعور بهش برمیخوره

بیشعور یعنی با رفتارش بهت توهین کنه 

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

دورو.تیکه میندازن

حسودن از حسادت نمیان حالتو بپرسن

از ناراحتیت خوشحال میشن از خوشحالیت ناراحت

پشتت حرف میزنن 

دل میشکونن 

جالب تر از همش اینه ک ادعای شعور و فرهنگ و شخصیت دارن 

خیلی خیلی پر رو بودن و بعد عذرخواهی بابت رد درخواست شون با یه دلیل موجه قشنگ گفت جهنم😵

و کسایی که خیییلی پرتوقع اند دوس دارن به خاطر نسبتی که باهاشون داری مدام کاراشون رو بکنی بدون هیچ منطقی اصلا متوجه نیستن که هرکسی مشغله خودشو داره😑

2706