2737
2734
عنوان

شوهرم ضایعم کرد😭😭😭توروخدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتی کشش ندادم!!!!!!! دیگه از این کشتررررر😓

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2728

مقصر شمایی خانم محترم. هیچوقت پشت تلفن یا تو اس ام اس ها حرفهای پهم رو نزنید. اجازه میدادی کارش تمام بشه میومد میرفتید یه جاومینشستید و بعد اگه گله و شکایت داشتی بهش میگقتی. اونجوری چشم تو چشم بودین و واکنشهای همدیگه رو خوب میدیدن . هر وقت اومد زنگ زد جواب بده باهاش برو و حرفهاتو بزن. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738

دعوا سر اینکه چرا ارکست رو پدرشوهرت انتخاب کرده😐حرفی ندارم😑

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
ارکست عروسیتون اسمش چیه؟؟؟

عزیزدلم خیلی بچه گانه رفتارکردی ...یعنی چی که کارت مهمتره یامن؟؟؟؟توقع عشقی که تو رمانهاس ازشوهرتون نداشته باشید .زندگی واقعی این حرفاتوش نیس ...مگه مسئله مرگ وزندگیه وااااا

اگه اینستا دارید لطفا پیج فروش عروسک خارجی منو دنبال کنید ...@aroosakhaaa
این همه ملت نگرانتن چرانمیایی جوابشونو بدی واقعاکه😞

بخداحالم خوب نبوده عزیزم ببخشیدمهربونم بخداهرجاتاپیک زدن جواب دادم چشممم شب تاپیک میزنم تگ تم می کنم توضیح میدم.ب جان بابام شرایط روحی خوبی نداشتم 

بویِ روزهای خوب می آید...
2706