1147
1273

خودم بهش ز زدم

اول خیلی عادی رفتار کرد و بعد گفت میام دنبالت بریم بیرون یه دوری بزنیم کارم تموم شد

منم دیگه کش ندادم و گفتم باشه میام میخوام بات حرف بزنم و اتمام حجت کنم

خیلی عادی بود

بعد بهش گفتم ببین تا ز نزنم زنگ نمیزنی،گفت اخه حرفات زشت بود

گفتم نه که حرفای تو خوب بود جلو مامانت(تو تاپیک قبلیم هست)

بعد گفتم بریم،گفت الان کار واجب دارم،کارم رقابتیه

اگه الان فلان کارو نکنم ضرر میکنیم

گفتم من مهمترم یا کارت

گفت درک داشته باش 

میذاری کارمو انجام بدم

الان واجب تر اینه تا ضرر نکردم به کارم برسم بعد بیام دور دور

گفتم این دور دور نیست حرف زدن برا زندگیته

اصن پشیمونم بهت ز زدم

کارتم تموم شد نمیخوام بیای بچسب به همون کارت

میخوام اگه ز زد که کارم تموم شد و بریم،دیگه جوابشو ندم

خیلییی ضایم کرد😭😭😭😭کاش بهش ز نمیزدم

چ بی درکی کار داره دیگ

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرعروسیمه ایشالله... بعد محرم صفر برام دعاکنید خدایی نکرده کسی فوت نکنه باز تا عروسیم ی سال عقب نیوفته... ♥️ 

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

خواهر کجا ضایعت کرد 

منطقی گفتااا 

لج بازی نکن 

حرصم نخور 

من از این حرصا زیاد خوردم ب هیجام نرسیدم 

ظرفیت شوخیمون اگه بالاست دلیل نمیشه که شما از ته بیشعوریت مایه بزاری   
1279

چند سالته

سلام من پنج ساله منتظرم لطفاً دعام کنید واگه تونستین پنج تا صلوات بفرستید تا به نفس پاک شما خدا آرزوم رو بده ممنونم..     خداوند به موسی فرمودند:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود!!!موسی عرض کرد:چگونه؟؟؟خداوند فرمود:به دیگران بگو برایت دعا کنند!چون با زبان آنها گناه نکرده ای.....برای هم دعا کنید .قطعا زودتر مستجابه

یک کم درک کنید همسرتون رو

زندگیتون مهم هست

ولی هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

درک کنید که وقت کار مردها تا میشه کمتر به دست و پاشون بپیچید

از کار فارغ شدند هر کار میخاهید بکنید

سیل اومده😔 کلی از هموطنانمون رو در کام خودش برده و مصیبت زده کرده😭😭 اون وقت ی عده این وسط مشغول ماهیگیری سیاسی هستن😐😖 عزیز من وسط سیل ماهی میگیری حداقل ماهی درست بگیر نه ماهی عوضی😱😳اونم به تاسی از سلبریتیهای بی سواد و نان به نرخ روز خور😒😒 عزیزم اونا واسه گرفتن اقامت آمریکا ناچارن فحش به کشورشون بدن و به به و چه چه دشمن رو بکنن..من و تو چی ؟؟ صرفا جهت استحضار: ایران: در برف سال ۱۳۵۰(توجه کنید به سالش☺️) که نوکر آمریکا بودیم ۴۰۰۰ ایرانی کشته شدند و ۲۰۰ روستا زیر برف ناپدید شد😔😱 ✅آمریکا: حدود ۲ سال پیش در آمریکا سیل ماریا اتفاق افتاد که باعث تخریب ده‌ها هزار خانه و کشته‌ شدن ۳۰۰۰ آمریکایی و خسارت ۹۱ میلیارد دلاری شد(آمارهای رسمی خیییلی کمتر اعلام کردند ولی بعد فرماندار پروتریکو آمار ۵۰ برابری تلفات رو پذیرفت و بهش اعتراف کرد)😔😱 چین: سال ۱۹۹۸ بر اثر سیل در بخشی از جنوب چین بیش از ۴ هزار نفر جانشان را از دست دادند😔😱 ژاپن: چند ماه قبل (تیر۹۷) بر اثر سیل در ژاپن ۲۰۹ نفر جان خود را از دست دادند😔😱 کانادا: چندماه قبل (تیر۹۷) موج گرما در شهر یک و نیم میلیون نفری مونترئال و استان کبک کانادا ۷۰‌نفر را به کام مرگ کشاند😔😱 نکنه اینا هم جمعه به جمعه مرگ بر این و ان میگن؟؟؟؟🤔😏 اندکی تعقل و تامل🙏 چشم و گوش بسته دنبال حرف سلبریتیهای بی سواد نریم..اونا مجبورن بیچاره ها مجبووور..(یک بند از قانون پذیرش اقامت اثبات وفاداری به آمریکا و مخالفت با ج.ا.ا طی فعالیتهای مجازی هست😏) درکشون کن بد بختها رو که ناچارن به وطن فروشی.. ولی با طنابشون تو چاه نریم...قبلا که چوبش رو خوردیم..😔😕 ❤️❗️خدا در قرآن به کافران و ظالمان لعنت می فرسته و براشون آرزوی مرگ می کنه...ما از خدا بیشتر سرمون میشه نعوذ بالله؟؟❗️❤️
1281
1226

تو ك حقته عزيزم😐

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظرسنجي اسم دخترم،ي دقه فقط وقتتون رو ميگيرهاينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂

مقصر شمایی خانم محترم. هیچوقت پشت تلفن یا تو اس ام اس ها حرفهای پهم رو نزنید. اجازه میدادی کارش تمام بشه میومد میرفتید یه جاومینشستید و بعد اگه گله و شکایت داشتی بهش میگقتی. اونجوری چشم تو چشم بودین و واکنشهای همدیگه رو خوب میدیدن . هر وقت اومد زنگ زد جواب بده باهاش برو و حرفهاتو بزن. 

1280