2733
2734
عنوان

خیلی از تنها موندن دخترم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 18 پست
عزیزم من اتفاقا اصلا به این موضوع فکر نمیکنم شوهرم میگه اون هزینه ای که ادم برای بچه میزاره تا یه زم ...

راستش خیلی بالا پایین کردم خیلییییی فکر کردم .. الان ب این نتیجه رسیدم ک تنهایی سختشه پسرم .. باوجودیکه الان سه سال و دوماهشه .. بازهم کاش چند ماه قبل اقدام کرده بودم....... خود من خیلی موافق تک فرزندی بودم اماااااا احساس کردم خیلی خودخواهم......و الان دلم میخاد خیلی زود نتیجه بگیرم و باردار بشم

👨‍👩‍👦‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی الان میبینم تو خونمون تازه به ارامش رسیدیم هم مادی هم روحی دخترم کوچیک بود خیلی مریض میشد خیل ...

وقتی حوصله نداری اصلا نیار

دو سه تا بچه وقتی خوبه که دوران کودکی همبازی هم بشن چون بازی و همبازی برای بچه ها حکم نون شب رو داره .

بچه ها وقتی کوچیکن بیشتر کنار همن بزرگ که بشن هر کدوم میرن یه سمت و سرکارو بعد از ازدواج هم معلوم نبست کی به کی همو ببینن

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا

دوست من تک فرزند بود ازدواح کرد تنها شد پدرش اینا فوت کردن پدر همه خانواده شوهرو درآورد😆

بستگی به طرف داره

بچه هارو به هوای همدیگه و اینو اون نزارید قوی بارشون بیارید

😆😆😆😆😆😆
2731