2726
عنوان

خیلی از تنها موندن دخترم ناراحتم

298 بازدید | 18 پست

دخترم الان هشت سالش شده و من خودم اصلا ادمی نیستم بچه بزرگ کنم همینم مامانم بزرگ کرد برام خودمم الان ۲۸سالم شده  ولی راستش میشینم فکر میکنم وقتی بزرگ شد من و پدرش مردیم این میخواد چیکار کنه

من یه دوستی داشتم تک فرزند بود و مادر و پدرش فوت شدن  اینقدر شوهرش و خانوادش اذیتش‌میکردن چون بی کس بود این بنده خدا هم صداش درنمیومد هیچکدوم از خاله و دایی ها و عموها به درد نمیخوردن 

ادم میترسه  این چیزا رو میبینه 

ولی هم شوهرم هم من اصلا از بچه خوشمون نمیاد  و مسئولیت پذیر نیستیم

ولی همه وقتی میگن یکی بیار دخترت گناه داره ادم ناراحت میشه من موندم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من تک فرزند

مادرش مرده .الان پدرش باما زندگی میکنه.

اگ خواهر یابرادری داشت کمکش میکردن.

بعد فوت مادرش هیچکدوم از دایی و خاله ها حتی سراغشم نمیگیرن.

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2728
عزیزم در آینده خواهر و برادر هم ک داشته باشی مثل بقیه افراد فامیل کاری برات انجام نمیدن

من خودم سه تا داداش دارم به هییچ دردی نمیخورن اما همین که تو دعوا به شوهرم میگم میدم داداشم لهت کنه کلی‌حال میده خخخخخخ

خب اگه شرایطشو داری بیار.امسال بهتر از سال دیگه س.من الان دخترم ده سالشه پشیمونم چرا زودتر نیوردم.

میدونی الان میبینم تو خونمون تازه به ارامش رسیدیم هم مادی هم روحی دخترم کوچیک بود خیلی مریض میشد خیلی اذیت میکرد اصلا دوست ندارم ارامشمون بهم بخوره ولی از اینده دخترم نگرانم

این ناخواسته بود کم سن بودم مامانم نزاشت سقط کنم الان مواظبم 

من خیلی پشیمونم.بعد شاید بسختی بتونی بارداربشی من پارسال سقط کردم.الان پنج ماهه اقدامم نمیشه.البته هرچی خدا بخاد.اما بچه ی تک فرزنت خوب نیس.

من ب این فکر میکردم ک تو میان سالی و پیری کل مسعولیت منو همسرم روی دوش پسرم بیفته و از اینکه بچه دیگ ...

عزیزم من اتفاقا اصلا به این موضوع فکر نمیکنم شوهرم میگه اون هزینه ای که ادم برای بچه میزاره تا یه زمانی شاید مواظب پدر و مادر باشه که اونم نمیشن با بچه های الان اون هزینه رو ادم جمع کنه بهترین پرستار رو میگیره که مواظبت کنه بدون منت 

میدونی الان میبینم تو خونمون تازه به ارامش رسیدیم هم مادی هم روحی دخترم کوچیک بود خیلی مریض میشد خیل ...

منم دخترم کوچک بود خیلی اذیت شدم خودم دس تنها همه ی کاراشو میکردم.اما خب بچه وقتی بزرگ بشه دلتنگ بشه یه خواهر برادر میخاد باهاش درد ودل کنه.

2706