2733
2734

سلام

من حوصله م سر رفته 

از طرفی به شدت احتیاج به استقلال مالی دارم

کاری رو پیشنهاد میکنید که بازار فروش خوبی داشته باشه و برای تازه کار هم مناسب باشه؟

من 

نمد دوزی

نقاشی‌روی شیشه(همون ویترای)

نفاشی روی کاشی

تو ذهنم هست که احتیاج به مهارت های خیلی خاصی ندارن

میشه شمام اگه اطلاعی دارین، چیزی به نظرتون خوبه بگین؟

سلام ، به نظرم اگر استقلال مالي ميخواي اول برو دنبال كار با توجه به تحصيلاتت يه كار پيدا كن ، بعد در كنارش ببين چه كار هنري دوست داري كه از انجام دادنش خسته نميشي بعد برو يه كلاس ثبت نام كن و دوره ببين و اگر خلاقيت در اون رشته به خرج بدي ميتوني يواش يواش يه منبع درآمد ازش درست كني 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ، به نظرم اگر استقلال مالي ميخواي اول برو دنبال كار با توجه به تحصيلاتت يه كار پيدا كن ، بعد در ...

متاسفانه تحصیلات من طوریه که تا مدتها نمیتونم درامدی داشته باشم

ولی درسته 

ممنون🌹🌹

2731
دانشجوی پزشکی م🙈 نمی دونم،شاید براتون عجیب باشه که نیاز مالی داشته باشم🙈🙈

اينكه خيلي خوبه، پس سني نداري كه دانشجويي، من فكر كردم يه خانوم متأهلي كه خونه داري ، الان با شرايط جامعه عزيزم همه نياز مالي دارن ، ميخواستم بهت پيشنهاد بدم تو سايت ايران استخدام و اي استخدام بري بگردي كار پيدا كني ولي حالا كه متوجه شدم دانشجويي بهتره اينكارو نكني 

اينكه خيلي خوبه، پس سني نداري كه دانشجويي، من فكر كردم يه خانوم متأهلي كه خونه داري ، الان با شرايط ...

اخه میدونید،من حداقل پنج شش سالگ دیگه باید سربار پدر و مادرم باشم

بندگان خدا هیچی نمی گن و سخاوتمندانه رفتار میکنن

ولی منم می فهمم که اون چیزی که دارن برا من خرج می کنن برا خرج کتابا و جزوه ها و لباسم با اینکه من واقعا حداقل ممکن خرج میکنم ، ذخیره دوران از کار افتادگی شونه

عذاب وجدان دارم

به خاطر همین به فکر کار خونگی افتادم

ممنون بابت راهنمایی تون

2738
اخه میدونید،من حداقل  پنج شش سالگ دیگه باید سربار پدر و مادرم باشم بندگان خدا هیچی نمی گن و س ...

اينكه به فكر خانوادت هستي خوبه، من ميدونم كه درسهاي پزشكي سنگينه و خيلي هم وقت آزاد نداري، از اين دستبندها و  زيورآلات كه جديدا خيلي هم باب شده درست كن ، حتي تو دانشگاهم ميتوني به دخترها بفروشي ، ويدئوهاي آموزشي هم تو نت زياده سرچ كني