2703
2553
عنوان

تصمیم گرفتم برم کلاس توخونه حوصلم سرمیره شماها چه کلاسی میرین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1533 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هزینه هاش برای مبتدی رو میشه بگید؟

نمیدونم😊من با خانمشون دوست بودم برام مناسب تر بود و کلا شوهرم هزینه هارو پرداخت  کرد البته من مشهدم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2720
خیاطی علاقه دارم ولی اینکه میگن اموزشگاهها خوب اموزش نمیدن واینا مرددم کرده وگرنه خیلی دوست دارم ازا ...

من علاقه داشتم و تقریبا حرفه ای میدوختم با الگو آماده کار میکردم ... رفتم کلاس خوب آموزش نمیدادن ... خود مربی میگفت بهترین شاگردم بودی تا الان چونکه من از رو کتاب میخوندم یادمیگرفتم کارمو انجام میدادم مربیم یا پای تلفن بود یا در حال کتاب خوندن سرتو درد نیارم آموزشگاه خوب پیدا کن برو حدودا ۱۵۰۰ شهریشه چیز کمی نیست منم ماه اول انصراف دادم چون پول میدادم توقع آموزش داشتم 

من نمیدانستم معنی "هرگز" را، تو چرا باز نگشتی دیگر؟!😔           میشه اگه امضامو خوندی برای شادی روح برادرم که قلب بزرگ و مهربونشو بخشید و رفت صلوات بفرستی؟🖤
اگه امکانش هست چند تا از عکس مانتوهای ک دوختی بزار کنجکاو شدم ببینم منم خیاطی دوس دارم ولی فک میکنم ...

علاقه و آموزشگاه خوب وگرنه اصلا سخت نیست حتی میتونی با فیلم نت و کتابم یاد بگیری

من نمیدانستم معنی "هرگز" را، تو چرا باز نگشتی دیگر؟!😔           میشه اگه امضامو خوندی برای شادی روح برادرم که قلب بزرگ و مهربونشو بخشید و رفت صلوات بفرستی؟🖤
من ۲روز در هفته اگه بگم چقدر میدم خندت میگیره 😐 بالا خونمون یه سالن بزرگه مال شهرداریه اگه اشتباه ن ...

چقدر خوب عزیزم مرسی که راهنمایی کردی. 

حالا منم سرچ میکنم ببینم پیدا میکنم یا نه

یه عالمه ممنونم🤗

2714
اگه امکانش هست چند تا از عکس مانتوهای ک دوختی بزار کنجکاو شدم ببینم منم خیاطی دوس دارم ولی فک میکنم ...

نمی تونم عکس بذارم ممکنه فامیل شوهر باشن تو سایت 

عزیزم خیاطی سخت نیست فقط کافیه اصول اولیه شو یاد بگیری بقیه اش دست خودته و سلیقه و هنر شخصیت

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت
خییلی هر مدل و رنگی ک دوست داشته باشی می تونی بدوزی خیلیا بهم میگن سفارش بگیر اما قبول نمیکنم فقط ب ...

چرا سفارش قبول نمیکنید از لحاظ مالی تامین ایند یا برای استرسش میگید

چرا سفارش قبول نمیکنید از لحاظ مالی تامین ایند یا برای استرسش میگید

توانایی جسمی ندارم خیاطی کاریه ک کمر و گردن رو به مرور نابود میکنه، اگر سفارش بگیرم خسته میشم ، 

از اول قصد یادگیریم فقط دوخت برای خودم بود

الهی به امید خودت نه بنده های بی خودت