2726
عنوان

قرص لتروزل کمک

95 بازدید | 16 پست

بچه ها دکتر برام قرص لتروزل نوشته از روز سوم پری روزی یک عدد.... بعد بسته اش 10 تا قرص داره یعنی باید همشو بخورم تا 12 پریود میشه....تو نی نی سایت خوندم که بچه می گفتن تا 7 پریودی. یعنی 5 تا بخورم یا 10 تا؟؟؟؟؟؟

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از س پریودی روزی دوتا خوردم

عزیزم دکتر گفته بود روزی دو تا؟ میشه خودم روزی دو تا بخورم

لطف کنید یه صلوات مهمونم کنید😍😍😍😍😍😍😍... یه جوری زندگی کنید که خدا عاشقتون بشه..... 
2728

شبی دو تا میگن معمولن 

به بعضیام یه دونه که تنبلیشون شدید نیست 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
دکترت نگفت تا روزه چند? منم از 3پری خوردم روزی یدونه  5تاشوخوردم 5تاش موند

به من گفت روزی یه دونه ولی نگفت تا چند روز.... فک کردم باید 10 تا رو بخورم. 

2706