2733
2734
عنوان

دوران عقدتون چطور بود خوب بابد!

558 بازدید | 36 پست

از دوران عقدتون بگین؟

چند ماه عقد بودین

تو این دوران ماهی چندبار شوهراتون رو میدیدین و باشون بیرون میرفتین؟

پول هم بهتون میداد و بازار میبردتون؟

من هیچکدوم اینکارارو نمیکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من ک مجردم ولی مامانم میگفت تو دوران عقد هر وقت بابام نیومده خونشون مامان بزرگم می‌گفته ب مامانم ک ب پسره بگو بره بابات خوشش نمیاد جلوی همسایه ها هم زشته 

مامانمم مجبور بوده بفرسته بره 

همیشه هم وقتی بابام میرفته مامانمو ببینه مامانش کلی دعواش می‌کرده

هنوز ک هنوزع مامان بزرگم و نبخشیده سر این اذیت کردناش

حال توضیح نی

نزدیک دوسال

خیلی وقتا ننه ی ذلیل مردش بحث درست میکرد وقهربودیم وقتی ننش نبود بیرون میرفتیم کم

پل که نمیداد یارانمم نمیداد

همش زیر سر ننش بود ای جز جیگربگیره

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙

سه ماه نامزد بودم که صیغه خونده بودیم خودمون 

۵ ماه هم عقد بودیم عالی بود 

البته دور از هم بودیم من تهران اون شيراز

اﺷﮏ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺁﺏ ﭼﻬﺮﻩ ﭘﺪﺭﺍﻥ ﻭ ﻣﺎﺩﺭﺍﻥ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺷُﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺧﻮﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ﺷﺮﺑﺖ ﻭ ﺷﺮﺍﺏ ﺑﻪ ﮐﺎﻡ ﻧﯿﺎﮐﺎﻥ، ﮐﺴﺎﻥ، ﺧﻮﯾﺸﺎﻥ ﻭ ﻋﺰﯾﺰﺍﻥ ﻣﺎ ﻓﺮﻭ ﺭﯾﺨﺘﻪ ﺍﺳﺖ …گرسنگی یار دیرین و وفادار ما بوده است و برهنگی در کنار گرسنگی یک دم نسل های ما را ترک نگفته است.

9 ماه عقد بودم تقریبا هر روز هما میدیدیم کلی پیام بهم میدادیم. بیرون هفته ای یهربار رو حداقل میرفتیم شبا پیش هم نمیخوابیدیم

بازار و پول هم به اندازه 

ولی در کل دوران عروسی بهتره! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

یکسال عقد بودم دوران بسیار خوبی بود خودم کار میکردم پول خرید لباس و کفشم با اون بود فقط. گاهی جایی میخواستیم کادویی ببریم زنگ میزد با خواهرش مشورت میکرد من خیلی ناراحت میشدم اما به مرور درست شد بعد محل کارمون عصرا باهم بودیم 

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2706