2726

دوستان تو بارداری برای شقاق از این دوتا استقاده کردید

ضرر نداره ؟؟؟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

وای چه مشکل بدی... نمیدونم ضرر داره یا نه. ولی از روغن زیتون استفاده کن مطمین تره

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
وای چه مشکل بدی... نمیدونم ضرر داره یا نه. ولی از روغن زیتون استفاده کن مطمین تره

روغن زیتون زخمش رو خوب نیمکنه عزیزم 

فقط نرم تر میشه موقع دفع 

😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن زیتون زخمش رو خوب نیمکنه عزیزم  فقط نرم تر میشه موقع دفع  😔

اره میدونم ولی فک کنم چاره نداشته باشی اخه اونا بی ضرر نیستن انگار... از ی دگتر بپرس به نظرات اینجا اعتماد نکن

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2728
اره میدونم ولی فک کنم چاره نداشته باشی اخه اونا بی ضرر نیستن انگار... از ی دگتر بپرس به نظرات اینجا ...

پنج شنبه میرم دکترم حتما ازش میپرسم 

اخه چون شیاف پرژسترون دارم امرزو از واژن گذاشتم 

مقعد خیلی راحت تر بود 😟

نه عزیزم ضرری نداره من خودم باردارم آنتی فیشراستفاده میکنم

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

هفته ی چند هستی عزیزم 

دکتر بهتون داد ؟

اخه یکی گفته بود چون بابونه داره ممکنه ضرر داشته باشه🙁 

برا این ترسیدم 

اخه یکی گفته بود چون بابونه داره ممکنه ضرر داشته باشه🙁  برا این ترسیدم

من ازدکترپرسیدم گفت ضررنداره فقط شربت ملینوبذارکنار

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم