2726
عنوان

قهر کردم😔😔😔

461 بازدید | 35 پست

ماه دیگه عروسیمه

چند وقته سر یه مساله ای بهش دارم غر میزنم

اونم میگه چون بابام حرف زده زشته حرفشو دوتا کنه،به نظرش احترام بذاریم

حالا که همه چی نظر تو بوده،ایندفعه ب بابام احترام بذاریم

منم قاطی کردم گفتم بابات با اجازه کی خودش تصمیم گرفت و به ما نگفت و...(انتخاب ارکست عروسی)

خلاصه دیشب داشتم باش تلفنی حرف میزدم و غر میزدم

گفتم من اگه این ارکستم باشه نمیام

اونم قاطی کرد جلوی مامانش گفت هی بهم غر میزنی.یه هفتست خونمو کردی به شیشه،ما بهترین ارکست شهر رو گرفتیم(راست میگه بهترینه و گرونترینه اما من خوشم نمیاد)

منم خیلییی ناراحت شدم از برخوردش باهام جلوی مامانش

باش قهر کردم

گفتم هر وقت فهمیدی جلو خانوادت چجوری با زنت حرف بزنی بات حرف میزنم

اونم گفت اخه عصبیم کردی،من خیلی فشار رومه،غر میزنی و...

منم گفتم خدافظ و قطع کردم

از دیشب بهم پیام نداده 

زنگم نزده

اگه بی محلم کنه چی

به طلاق فکر کنم؟؟؟این ناز کشیدن بلد نیست

درصورتیکه خیلییی دوستم داره.همش قربون صدقه میره.گل میخره..بدون اینکه خودم بدونم یهو برام استوری میذاره کلی قربون صدقه میره

ولی نمیدونم چرا بهم پیام نداده

دارم دق میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره طلاق بگیر اون بدبختو راحت کن بچه ایاااا همین کارا رو میکنین از هر سه تا ازدواج یکیش طلاقه

خدایا بابت علی این نعمت زیبا هزاربار شاکرم...خودت حافظ و هادیش باش😍😍😍
2728

اینکه داری جدی باهاش برخورد می کنی تا دیگه بهت بی احترامی نکنی عالیه

علت قهرتون لوس بازیه

صبر کن بالاخره زنگ میزنه

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

تو واست زود بود ازدواج کنی،یا شاید هم لیاقت چیز خوب رو نداری گلم،کاری نکن از ازدواج باهات پشیمون بشه،هیچ کس زندگی با یه پیرزن غرغرو رو دوست نداره

شما بجای غر زدن لیست اهنگایی که دوست داری رو اماده کن به به گروهی که میان تا اهنگا باب میلت باشه

سلام عزیزم خوبی  چکار کردی حل شد مشکل؟

سلام گلم ‌. نه متاسفانه 😣😣تازه پای دخالت بزرگترها هم باز شد البته به نفع منه همش کوتاه اومدم ایندفعه بابام سفتی برخورد کنه و ازم دفاع کنه ولی الان چندروزه قهریم حتی یه سراغ نگرفته تازه از شنبه هفته قبل هم اصلا نیومده بود همدیگه رو ببینیم...نمیدونم دیگه انگار قراره منم پوست کلفت بشم😐خیلی خوشحال شدم از توجهت 😍ممنونم واقعا😙😙

خدایا شکرت❤
2706