2410
2553
عنوان

به دعاتون نیاز دارم

51 بازدید | 8 پست

خانما لطفا برامون دعا کنید شدیدا به دعاتون احتیاج دارم خواهشا هر کی دلش راضیه از صمیم قلب برام صلوات بفرسته .ممنون

به امید شادی همه و رفع گرفتاری گرفتارا

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

میفرستم

۱۴تا

انشالله حاجت میگیری 

تو دعاهات دخترمو دعا کن

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میفرستم ۱۴تا انشالله حاجت میگیری  تو دعاهات دخترمو دعا کن

عزیزی.حتما

2720

عزیزم الهی که به حق امام زمان حاجت دلت روا بشه به مراد دلت برسی ودل شادبشی به نیتت سوره کوثر میخونم صلوات هم میفرستم

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
استارت عزیزفرستادم انشالله مشکلتون براحتی وبزودی حل بشه🌹

ممنونم

عزیزم الهی که به حق امام زمان حاجت دلت روا بشه به مراد دلت برسی ودل شادبشی به نیتت سوره کوثر میخونم ...

همچنین شما ممنونم

2714
عزیزی.حتما

سلام
گروه ذکر وچله وبرگزاری ختم حاجت روایی ویژه اعضا
مخصوص بانوان وقف امام زمان رو داریم خانمها حتما عضو بشین وازفیوضاتش بهره مند

🌸🌸به ازای ادکردن10عضو فعال شار   ژ هدیه بکیرید🌸🌸

گروه ذکر وچله وختم حاجت روایی اعضا ویژه بانوان وقف آقا امام زمان
https://t.me/joinchat/DCoAgkp5UnXwmTaeQvAsuQ

تولدیکسالگی گل پسرم