2737
2734

من عفونت قارچي و باكتري با هم داشتم

و اون زمان همين مشكل بوي ادرار رو +احساس درد و افت فشار هم به دليل عفونت داشتم.(خصوصا صبح ها)

دكتر كه رفتم عفونت واژنم به كل خوب شد و آزمايش دادم كشت ادرارم مثبت شد ولي بعد از مصرف داروها علائم به كل رفع شد.

ولي الان دوباره فقط بو برگشته وگرنه هيچ كدوم از علائم عفونتو ندارم.

چه دارويي بايد استفاده كنم.

بوش آزارم ميده و ميترسم درمان نشه مشكل ساز بشه

دكترم ازم پرسيد عفونت ادراريت رفع شده گفتم آره نذاشتم داري بنويسه الان دوباره برگشته😔😔

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)

ديابت نداري؟

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ی سوال من دارم من چند وقته و ا ژ ن م خارش میده بعد ترشح بی بو سفید دارم عفونته؟دکتر معاینه میکنه اگه هست؟

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

فک کنم بخاطر مصرف دارو های ضد عفونی بوده فکککک کنمممم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2738
ديابت نداري؟

آزمايش ديابتم منفي شد ٨٩ بود قندم

❤️تو تنها افتخار زندگيمي❤️عشقم💍                                     باردار نيستم تيكر مراسممونِ خيلي ذوق و هيجان دارم گذاشتمش اينجا                                                                                   (΄◉◞౪◟◉`)
انقدر بوش شدیده؟ک احساسش میکنی؟!

آره😔😔

ی سوال من دارم من چند وقته و ا ژ ن م خارش میده بعد ترشح بی بو سفید دارم عفونته؟دکتر معاینه میکنه اگه ...

عفونت قارچي هست.

دكتر بريد بله معاينه ميكنن