2726
عنوان

خانمای قائمشهری و ساروی

54 بازدید | 10 پست

خانما یه دکتر خوب میخوام برم پیشش واسه اقدامم که وقتی ان شالله حامله شدمم برم پیش اون تو قائمشهر و ساری فرق نداره

واسم دعا کنید مامان بشم اگ میشه یه صلوات بفرستید❤

سلام خانم دکتر مسلم زاده کارش خوبه ...فقط یه ذره کم حرف می زنه ...

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کجاست؟؟؟قائم شهر یا ساری؟؟؟یعنی چی کم حرف میزنه؟

ساریه ....یعنی زیاد اهل صحبت با مریض نیست کارش رو می کنه ...ولی دکترفوق العاده خوبیه

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام خانم دکتر مسلم زاده کارش خوبه ...فقط یه ذره کم حرف می زنه ...

واای این دکتر مامانم بود بسیار بداخلاق.. مامانم عمل کرده بود من ازش سوال میپرسیدم اصلا جوابمو نمیداد. حالم ازش بهم میخوره 

واای این دکتر مامانم بود بسیار بداخلاق.. مامانم عمل کرده بود من ازش سوال میپرسیدم اصلا جوابمو نمیداد ...

اخلاقش بده ولی کارش واقعا عالیه