2733
2734
عنوان

مزاحم شین 🤣🤣🤣🤣😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 48 پست
من دیشب تا موقع خوابیدن کلی حرص خوردم   ولی امروز یه موقع هایی خندم میگرف  ولی الان باز دا ...

عيب نداره حرص نخور اعصاب خودتو خورد نكن

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیب نداره باوا تا باشه از این سوتی ها🤣🤣🤣🤣

تا باشه از این سوتیااا

اما نه تو فامیل مامانم اینا 😂

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
2731
عيب نداره حرص نخور اعصاب خودتو خورد نكن

الان دارم میخندم   نمیدونم چم شده   هر چی که بود فشار سنگینی بهم وارد شد 🤣🤣

وزن اولیه ۷۰      هدف اول  ۶۵    هدف دوم ۶۰    الانم  ۶۵ کیلوام    به هدف اولم رسیدم    من میتونم   
حالا اخرش مزاحم شدن یا نه😂

نیومدن    فقط زمانی که میخواستن برن اومدن پیش ما یه سلام و خدافظ مختصر کردن رفتن   منم همش سرم پایین بود 

حالم خرابه   یه  لحظه حرص میخورم   یه لحظه میخندم 🤣

ول کن بابا حالا انگار چی شده...شوهرم یه بار یه دوستش شمارشو به کسی داده بود برا کار اینم زنگ زد شوهرم بهش گفت اهان از طرف اقای ملکی مزاحم میشی 😂😂😂😂

سماور زغالی برده بودیم  من چایی زعالی خیلی دوس دارم 

ولی دیشب اصلا چایی نخوردم    

2738
ول کن بابا حالا انگار چی شده...شوهرم یه بار یه دوستش شمارشو به کسی داده بود برا کار اینم زنگ زد شوهر ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

الان دارم میخندم   نمیدونم چم شده   هر چی که بود فشار سنگینی بهم وارد شد 🤣🤣

🤣🤣🤣🤣

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
نیومدن    فقط زمانی که میخواستن برن اومدن پیش ما یه سلام و خدافظ مختصر کردن رفتن   من ...

باید خودتو میزدی کوچه علی چپ حالا اونام یادشون نبوده یادآوری نکن که 😌 اصن برات مهم نباشه خانومی آدم گاهی مغزش اون چیزیو که داره بهش فکر میکنه به زبون میاره 

احتمالا داشتی فک میکردی الان میگه مزاحم میشیم حالا که اونطوری شده 

تا حالا شده دوتا کلمه بخوای بگیو چنتا حرفشونو دقیقا جا به جا بگی؟این عیییین همونه

سلام خوبین. میگم یه سری به گروه تو کوییز بزنین❤❤🌷

سلام مرسی شماخوبی حتما🌺🌺🌺😍

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
باید خودتو میزدی کوچه علی چپ حالا اونام یادشون نبوده یادآوری نکن که 😌 اصن برات مهم نباشه خانومی آدم ...

😍😍😍😍😍

میشه تاپیک رنگ موی منو گزارش بزنی؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

باید یجوری جم میکردی با خنده ک مثلا شوخی بوده نه ک وایسی بگی اشتباه کفتم

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2706