2726
عنوان

چجوری ب شوهرم خواستمو بگم

697 بازدید | 36 پست

خانما 6ماهه عقدم شوهرم اصلا تا حالا بهم پیشنهاد نداده بریم بازار. وضعشم خوبه اما برام خرجی نمی کنه بهمم گفت بهت عیدی میدم ولی تاحالا عیدی نداد..

چجوری بش بگم بیا بریم بازار میترسم بگم یا سرم داد بزنه یا بهونه بیاره..

دیشب بش گفتم با داداش و زن داداشم رفتم بازار میگه چرا با اونا رفتی تو شوهر داری!

بش گفتم خب شوهرم نمیگه بریم بازار یا چیزی لازم داری!

اول گفت فردا می ریم!

بعدش گفت حالا ک ب اونا رفته یکهفته باید تنبیه بشی یکهفته دیگه میریم!

بنظرم الکی میگه 

چیکار کنم بدون اینکه عصبانی شی منو ببره بازار یعنی یاد بگیره ماهی یکی دو بار بریم بازار

بازار چیه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا اصلا باید عصبانی بشه؟!!

خب اتفاقا باید زودتر اینها رو بگی تا بتونی بشناسیش 

اگر عصبی بود...اگر خسیس بود...اگر هر اخلاق بدی داره الان وقت شناختن هست نه پس فردا با یه بچه

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

عزیزم انقد کارها رو برا خودتون سخت نکنین خیلی راحت ، یه روز که اومد پیشت بهش بگو یکم خرید دارم بریم؟ بیرون یا حوصلم سر رفته بریم یه سر بیرون فلان خیابون و ... اخه اینا که سخت نیست ، دو فردا مسائل خیلی مهم تری پیش میاد اونوقت میخوای چیکار کنی هر دقیقه نمیتونی تایپیک بزنی که 

2706