2737
2734
ای جانم😗 حالا کی تو رینگ برنده میشه 😆😆

😂 همیشه داداشم 

مو کشیدن و نیشگون نداریم ولی دیگه جر میزنه برنده میشه 

اخرشم دعوامون میشه 😂

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

دلم ضعف رفت برای بعضی کامنتها من داداش ندارم😓😭

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهار ده سالته بیا بخلم ببینم عمویی😆😆😗

😂😂😂😂😂شما که خاله ای

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2728

عزیزم نمی‌خوام ذهنت رو خراب کنم یا اینکه توهین کنم ولی می‌خوام بلایی که شرمنده اومد سرتو نیاد ....من داداشم اولش می‌گفت بیا پیش من بخواب منم بخیال اینکه اون داداشم هست اینطوری نیست رفتم بعد چند روز که از اتفاق گذشت وقتی بابام خونه نبود بهم تجاوز کرد و من دختربمو از دست دادم 

همیشه میگه بیا بغلم؟ یا جدیدا اینجوری شده؟ وقتی بغلت میکنه کاری هم میکنه؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
به درد نميخوره حسوده بد جنسه الان انقدر ازشون بدم مياد برو درددل روبخون

آخییی😔خوندم عزیزم حق داری بعضی برادرا بی محبتن.مامانم با اینک داداشاش رو خیلی دوست داره ولی بازم اونها طرفداری زنشون رو میکنن،کلا بعضیا بی نمکن.شما هم رابطتتو باهاش کم کن😘

اسمم الهه هس ولی الی صدام میزنن😌😌😊
آخییی😔خوندم عزیزم حق داری بعضی برادرا بی محبتن.مامانم با اینک داداشاش رو خیلی دوست داره ولی بازم او ...

قطع کردم من تلاش میکردم تو زندگی شاد باشن ولی اونا شوهرمو پر رو کردن من رو منت میکنم الان میگه تو از وقت و هزینه من براشون گذاشتی اینم نتیجه اش

خاک بر سر من که خواهر این بی شعورها نبودم

قطع کردم من تلاش میکردم تو زندگی شاد باشن ولی اونا شوهرمو پر رو کردن من رو منت میکنم الان میگه تو از ...

این چه حرفیه مگ دست تو بود که خواهرش شدی😮اصلا به خ

حرفهای شوهرتم اهمیت نده،سیاست داشته باش نزار منتت کنه بگو حالا یه اشتباهی کردم قرار نیست که هردفعه به روم لیاری،باهاش بد برخورد کن تا متوجه زشتی رفتارش بشه.اعصاب خودتم خورد نکن.سعی کن فراموشش کنی

این چه حرفیه مگ دست تو بود که خواهرش شدی😮اصلا به خ حرفهای شوهرتم اهمیت نده،سیاست داشته باش نزار من ...

درست میگی ولی یادم میاد مرور میکنم به شدت افسرده میشم.از اول باید خودخواه بودم.مادرم به پدرم ميگفت خیلی نامرد ن شنیدم ولی چه فایده

درست میگی ولی یادم میاد مرور میکنم به شدت افسرده میشم.از اول باید خودخواه بودم.مادرم به پدرم ميگفت خ ...

گفتم یادآوری نکن،سرتو باچیزای دیگه گرم کن،اون خاطرات تلخُ دیگ فراموش کن،سعی کن شاد باشی 😘

وااای اره ماهم اینطوری هستیم وقتی بیشتر از یه ماه پیش هم باشیم ناخوداگاه دعواهامون شروع میشه😂 الان ...

اي جانم 

مثل هميم پس 😂😂 

اصلا انگار نه انگار يه روز خونه همو ميخورديم البته بيشتر من مقصر بودم 

پسر گريز بودم و بي دليل از برادرم بدم ميومد ☹️

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
😐😐😐😐استارتر چقد زشت که داداشت همچین چیزی ازت خواسته و توام کنارش خوابیدی.بیشتر بنظرم کرم داشته ت ...

اصلا چنین چیزی نیست.من حالم بد بود و نمیتونستم بخابم و داداشم نگرانم بود.تاپیک قبلیامو بخونید

2706