2726

سلام من الان ۱۴هفته و ۴روز  هست باردارم.  سه ماه قبل بارداری  قرص آهن و فویلک اسیدباهم مصرف میکردم تقریبا تا اواسط ماه دوم بارداری  بعد رفتم واسه تشکیل پرونده دکتر بهم یدوفولیک داد گفت اینا رو بخور فقط یک هفته تونستم بخورم چون هروقت میخوردم کل اون روز معده درد داشتم و بالا میاوردم در حالت عادی خیلی حالم خوبه . از اون موقع دیگه یدوفولیک رو قط کردم راستش نرفتم به دکتر هم بگم که قط کردم فقط آهن رو مصرف کردم به نظرتون واسه بچه مشکلی پیش میاد ؟ 

فولیک اسد تا اخر باید بخوری خیلی مهمه عزیزم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونم دیگه نخوردم حالا به نظرتون هیچ کدومو نخوردم واسه بچه مشکلی پیش میاد

الان دیگه نمیدونم باید بخوری یا نه 

من فک کنم تا ۱۶ هفته خوردم بعدش قط کردم پریناتال داد دکتر

🔵🔵🔵وزن اولیه 
من قبل اقدامم ب دکتر گفتم برام اسیدفولیک وآهن نوشت ولی گفت ک فعلا اسید فولیک بخور آهن نخور.تا ماه۴

دقیقا همه دکترا همینو میگن ک سه ماه اول اهن نمیدن من از کم خونی داشتم می مردم بهم اهن نمیداد  بعده سه ما خوردم هموگلبینم اومد بالا

2706