2726
عنوان

بچه ها..تورو خدا بیاید کمک کنیید

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 20 پست
اره اصلا عفونت ربطی به بارداری نداره

مرسی خواهر 

خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترشح بارداریم‌ممکنه باشه ولی باید بری خود دکتر زنان چون اگه عفونت باشه خطر سقط داری

مرسی عزیزمم

خدایا..تنها شفادهنده تویی..تنها خالق تویی.. و وقتی بگویی شو،میشود...تنها معبود و معشوقم تویی..از من و همسرم ذریه ای قرار ده که امام متقین باشد....که فضل تو بسیار است..

حتما برو دکتر عفونت باعث زایمان زودرس میشه تو ماه پایین نمیدونم ضررش چیه عفونت قارچیه من چون زود عفونت میگیرم دکترم تو کل بارداری بهم توصیه کرد که تو دسشویی خودمو با آب و سرکه سفید و گاهی آب بتادین بشورم خداروشکر منی که حساسم ضره ایی عفونت نگرفتم

2728
حتما برو دکتر عفونت باعث زایمان زودرس میشه تو ماه پایین نمیدونم ضررش چیه عفونت قارچیه من چون زود عفو ...

باشه عزیزم حتما اینکارو میکنم انشالله بچم خوب و سالم بدنیا بیاد بچه هممون