2737
2734

سلام. میدونم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه. میخام بچمو ببرم پیش متخصص اطفال کی از همه بهتره؟یکی میگه عرب. یکی میگه رئیسی. یکی میگه حق شناس. نمیدونم کجا ببرم

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. میدونم این تاپیک مال خیلی وقت پیشه. میخام بچمو ببرم پیش متخصص اطفال کی از همه بهتره؟یکی میگه ع ...

عزیزم کدوم دکتر بردیش؟؟؟

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن
2731
عزیزم کدوم دکتر بردیش؟؟؟

من عرب بردم بنده خدا پیر شده دیگه . راضی نبودم . بردم خانوم رئیسی خیلی خوب بودن برا من. کلا دوسشون دارم اخلاقشون خیلی خوبه. دکتر حق شناس رو بیشتر از همه تعریفشو شنیدم . خودم نبردم .یه روز رفتم بسته بود

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
من عرب بردم بنده خدا پیر شده دیگه . راضی نبودم . بردم خانوم رئیسی خیلی خوب بودن برا من. کلا دوسشون د ...

ممنون عزیزم تقریبا میشه یه ساعتی از دکتر اومدیم بردمش جای دکتر عرب دارو داد دخی سرما خورده وقت واکسنش نزدیکه دیگه گفتم واسه شنبه دیره

آره منم تعریف رییسی رو شنیدم ولی امروز نبود ممنون جواب دادی🌹🌹🌹

هیچوقت فکر نمیکردم به سن یا موقعیتی برسم که حوصله بحث نداشته باشم هرچی میخوای در مورد من فکر کن