2410
2553
عنوان

برادرشوهر و جارو

546 بازدید | 47 پست

کسی هست برادرشوهر و جاریش همش بخوان با حرفا و کاراشون بگن ما از شما بهتریم و ... اخه جالبیش اینه هم من هم شوهرم بهتر از اوناییم اما هیچوقت ادعایی نکردیم جلوشون.اینا خودشونو تیکه پاره میکنن که مثلا حرص ما رو دربیارن یا خودشونو خیلی بالا جلوه بدن.برادرشوهرم از یه طرف همش میخواد بگه زن من خیلی توپه از یه طرف انگار یه کینه عمیق و عجیبی از من داره بدون اینکه اصلا کاریش کرده باشم.از روز اول عقدمم باهامون قهر بودن.ینی تو همین دیدار اول که دیدمشون دپاغشون اونور بود.کسی بوده برادرشوهرشم مث جاریش انقد خاله زنک باشه؟مدامم تو گوش خواهرشوهرا و مادرشوهرام نمیدونم چی میخونن و میخوان مثلا ما رو اذیت کنن.از اول عقدم تا الان همینن و روز بروزم بدتر میشن.چاره اینجور ادما چیه؟هر چی بی تفاوتی طی میکنم همینن.برادرشوهرم کاملا با حرص و منظور حرف میزنه همیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

خب شوهرت یه بار به داداشش بگه خصومتش با شماها چیه؟ شما حرکتی نکنی بهتره. اول شوهرت به خودش بگه اگه نتیجه نداد خانواده رو در جریان خصومت اینا بذارید تا اونا یا یه فکری کنن یا دیگه حنای اینا رنگی پیششون نداشته باشه نتونن پنبه شما رو بزنن

اگه قهرین پس چجوری حرف میزنین که حرصتون در میاد؟

والا ما قهرن از روز اول این توصیفاتیم که شما گفتی دارن ولی ما اصلا محلشون نمیدیم خودشون بیشتر میسوزن

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ولشكن بابا

فكرتو درگير اين موضوعات بيخودى نكن

اخه اين مسئاه ارزش اينو داره تو حرص بخورى اخه؟

خب بذار هر جور دلشون ميخواد رفتار كنن اصلا به كجاى زندگى تو گيره؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
جاری وبرادرشوهرخواهرم اینجورین .چون خیلی حسودن .نسبت به همه حسودن 

اینام حسودن اما والا من کاملا بی حاشیه هستم اینا ول نمیکنن عقده شون کی خالی میشه دقیقا؟

2706