1147
1292
عنوان

برادرشوهر و جارو

510 بازدید | 47 پست

کسی هست برادرشوهر و جاریش همش بخوان با حرفا و کاراشون بگن ما از شما بهتریم و ... اخه جالبیش اینه هم من هم شوهرم بهتر از اوناییم اما هیچوقت ادعایی نکردیم جلوشون.اینا خودشونو تیکه پاره میکنن که مثلا حرص ما رو دربیارن یا خودشونو خیلی بالا جلوه بدن.برادرشوهرم از یه طرف همش میخواد بگه زن من خیلی توپه از یه طرف انگار یه کینه عمیق و عجیبی از من داره بدون اینکه اصلا کاریش کرده باشم.از روز اول عقدمم باهامون قهر بودن.ینی تو همین دیدار اول که دیدمشون دپاغشون اونور بود.کسی بوده برادرشوهرشم مث جاریش انقد خاله زنک باشه؟مدامم تو گوش خواهرشوهرا و مادرشوهرام نمیدونم چی میخونن و میخوان مثلا ما رو اذیت کنن.از اول عقدم تا الان همینن و روز بروزم بدتر میشن.چاره اینجور ادما چیه؟هر چی بی تفاوتی طی میکنم همینن.برادرشوهرم کاملا با حرص و منظور حرف میزنه همیشه

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

خب شوهرت یه بار به داداشش بگه خصومتش با شماها چیه؟ شما حرکتی نکنی بهتره. اول شوهرت به خودش بگه اگه نتیجه نداد خانواده رو در جریان خصومت اینا بذارید تا اونا یا یه فکری کنن یا دیگه حنای اینا رنگی پیششون نداشته باشه نتونن پنبه شما رو بزنن

1307

اگه قهرین پس چجوری حرف میزنین که حرصتون در میاد؟

والا ما قهرن از روز اول این توصیفاتیم که شما گفتی دارن ولی ما اصلا محلشون نمیدیم خودشون بیشتر میسوزن

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

ولشكن بابا

فكرتو درگير اين موضوعات بيخودى نكن

اخه اين مسئاه ارزش اينو داره تو حرص بخورى اخه؟

خب بذار هر جور دلشون ميخواد رفتار كنن اصلا به كجاى زندگى تو گيره؟

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 
جاری وبرادرشوهرخواهرم اینجورین .چون خیلی حسودن .نسبت به همه حسودن 

اینام حسودن اما والا من کاملا بی حاشیه هستم اینا ول نمیکنن عقده شون کی خالی میشه دقیقا؟

1264

هیچی بی محلی واینکه مهم نیستن

مثل جاری من بودن 

بعدجاری من داداشش هم باماعقدکرد

همش ماراباانهامقایسه میکرد

منم اصلابرام مهم نبود

مثلامیامدمیگفت طراح اوردن خونش راچید

برادرشوهرمم خاله زنک ترمیگفت یک سرویس چاقوداشت ازاین سر اپن تاان سراپن چیدش نمیدونم چاقوقصابی بودن من که تاحالاچنین سرویس چاقویی ندیدم 

تو حتما ازشون سر هستی میخوان اینجوری عقده شونو خالی کنن رفت و آمدتو کم کن وگرنه این جور آدمها دریت ب ...

شوهرمم میگه دلیلش حسادته .رفت و امدی نداریم فقط خونه مادرشوهر میبینمشون.والا خیلی بی حیان و پرادعا.اصلا میبینمشون روزم خراب میشه

اینام حسودن اما والا من کاملا بی حاشیه هستم اینا ول نمیکنن عقده شون کی خالی میشه دقیقا؟

هیچ وقت فقط خوش باش نذاریک موقع ازقهرودعواتون کسی باخبربشه

من حتی برادرشوهرم امده بودگفته بوداشتباه کردیداینهاباهم ازدواج کردن ومطمعن باشیدایناجدامیشن به کوری چشمشون ماباهم.هستیم وبچه دارم شدیم خداراشکر

حتی نیامدن بچه داداششون راببینن

1290