2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهرم انکارا زندگی میکنه جانم بگو ازش میپرسم

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2738
میشه برا مسافرت بری اونجا بعد یهویی همونجا موندگار بشی بدون ازدواج 

یهویی تو هیچ کشوری نمیشه موندگار شد عزیزم شما باید اقامت موقت یا دائم یه کشور رو داشته باشید حالا میتونید از طریق تحصیل سرمایه گذاری یا خرید ملک اقامت موقت دریافت کنید

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
یهویی تو هیچ کشوری نمیشه موندگار شد عزیزم شما باید اقامت موقت یا دائم یه کشور رو داشته باشید حالا می ...

من پسرعموم دیپلمس واس درس و کار نرفته واس زندگی رفته اونجا البته هوایی رفته یکساله اونجاس این چجوریه یعنی دیگ برنمیگرده

یهویی تو هیچ کشوری نمیشه موندگار شد عزیزم شما باید اقامت موقت یا دائم یه کشور رو داشته باشید حالا می ...

یا از طریق ازدواج درسته؟؟دعوتنامه بفرستن میشه با اون دعوتنامه اقامت گرفت یا فقط میشه مدت کوتاهی اونجا موند

2706