2726
عنوان

شوهرم چرا اینجوریه؟

1312 بازدید | 42 پست

بچه ها من شوهرم خیلی ادم خوبیه و ارومه و سرش به زندگی و مهربونه. فقط وقتایی که مهمون دعوت میکنیم خونمون ( همون روز ) یهو عصبی میشه. بشقاب مشقابارو میکوبه بهم هی صدا تولید میکنه. بعد بهش میگم عزیزم میزو بیا جابجا کنیم میگه مگه نمیبینی دستم تو ظروفه؟! حالا اون ظرفهارو خودم میخاستم بچینم و غذا رو هم همیشه خودم اماده میکنم.

بعد چای میریزم بخوره میگم بیا بشین یه لحضه اروم بگیر چای بخور میگه کار ها رو اول انجام بدم بعد ببینم ایا وقت میشه بشینم یا نه!!!!!

در حالیکه همه چی امادست. بعد که مهمون میاد باز مهربان میشه مثل اول! 

من نمیفهمم این رفتار و بحران قبل مهمونی چیه میگیرتش....

هر بار هم این طوری میشه هاااااا

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس میگیره

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2728

😅😅شوهر منم یکی دو بار موقع مهمون اومدن این مدلی شد.استرس داشت.فکر میکرد از عهدش برنمیایم.

ولی بعد از یه مدت بهتر شد

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
میخاد بگه خیلی فشار رومه.مهمون دعوت نکن....

اخه به هیچ عنوان فشار بهش نمیارم😂

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2706