2737
2734

از صب که بیدار شده میگه دلم‌درد داره یه سری پی پی کرده بهتر شده الان دوباره خیلی حالش بده تا جایی که تو‌دستم خوابش برد تبم داره یه کم الان تو خواب یه ناله های کوچیکی میکنه نمیدونم چیکارش کنم کسی راهی بلد نی 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

البته بگم که دیشب خودمون کوبیده درست کردیم یه مقدار خالی خالی خورد نمیدنم به خاطر اونه یانه ناهارم نتونسته بخوره 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....
2728

یکم عرق نعنا باآب رقیق کن یه قندبندازیکم تندی عرق نعناروبگیره بهش بده یاباسرنگ بهش بده....آب روآتیشه من هروخ دخترم دل دردمیشه بهش میدم زودخوب میشه....

کاربر یاس هستم از۹۲ عضو سایتم...

نه بارهنگ ونه عرق تو‌خونه ندارم عزیزم ...گفتم استراحت کنه الان بعدظهر ببرمش کسی راه دیگه ای نداره 

ممنونم پس میرم عرق میگیرم میدم بهش 

2738
نه بارهنگ ونه عرق تو‌خونه ندارم عزیزم ...گفتم استراحت کنه الان بعدظهر ببرمش کسی راه دیگه ای نداره&nb ...

خود نعنا خشکم توخونه نداری؟؟اونم خوبه بجوشون زصافی ردکن آبشوبده بخوره

کاربر یاس هستم از۹۲ عضو سایتم...