2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
کانون زبان شنیدم خیلی سخت گیرهستن

نه اصلاسخت گیرنیست دخترمن از۷سالگی میره الان ششم ابتدایی هست ورفته نوجوانان من که خیلی راضیم کاملااصولی تدریس میکنن گرامرومکالمه همزمان

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در تهران

براي كساني كه تا حالا به هدف خود نرسيده اند

Professor Mahyar Ebadi پروفسور مهیار عبادی

گارانتي ما خروجي ماست

١-تدريس آيلتس در كوتاهترين زمان براي مهاجرين و اساتيد از نمره ٥.٥ تا ٨.٥

٢-تدريس تافل

٣-تدريس مكالمه انگليسي بصورت حرفه اي و كامل

٤-تدريس دوره هاي تربيت مدرس

با همكاري آكادمي زبان گلديس

مشاوره و تعيين سطح رايگان

آدرس:سعادت آباد،خيابان يكم جمشيدي،نبش شبنم ،پلاك ٦

شماره تماس آكادمي:

02126741652

شماره تماس مستقيم استاد:

09124104051

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته آموزش ببینید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیشتر از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک میکنیم و همچنین به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند میباشیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

2714

من خودم کانون زبان و کیش و سفیر و همه ی این اموزشگاه هارو امتحان کردم ولی بعد یه مدت یه اموزشگاه پیدا کردم بخدا هر چی ازش بگم کمه ولی یه اموزشگاه انلاین دخترانه است و انلاینه تو این وضعیت ولی بخدا خییییسلی بی نظیره اومدم به شما ها هم بگم اگه میدونید برای اطلاعات بیشتر در خدمتم یا ایمیلشونو بهتون میدم باهاشون در ارطبات باشین تازه افتتاخ شده برای همین زیاد شناخته شده نیشت وای بخدا از کانون و سفیر یه سر و گردن بالا تره اینم ایمیلش=amirisare176@gmail.com 

من خودم کانون زبان و کیش و سفیر و همه ی این اموزشگاه هارو امتحان کردم ولی بعد یه مدت یه اموزشگاه پیدا کردم بخدا هر چی ازش بگم کمه ولی یه اموزشگاه انلاین دخترانه است و انلاینه تو این وضعیت ولی بخدا خییییسلی بی نظیره اومدم به شما ها هم بگم اگه میدونید برای اطلاعات بیشتر در خدمتم یا ایمیلشونو بهتون میدم باهاشون در ارطبات باشین تازه افتتاخ شده برای همین زیاد شناخته شده نیشت وای بخدا از کانون و سفیر یه سر و گردن بالا تره اینم ایمیلش=amirisare176@gmail.com 

من دختر خواهرم میره آموزشگاه زبان راستان تو منطقه درختی کرج میشه. خواهرم که خیلی راضیه از پیشرفت دخترش.خیلی تعریف موسسه رو میده.ظاهرا کلاسهای خصوصی ونیمه خصوصی و انلاینم هم دارن.من اتفاقا شماره دفترشون رو دارم اینجا میزارم که اگر سوالی داشتید بتونید باهاشون تماس بگیرید. اموزشگاه خوب برای بچه ها واقعا مهمه که محیطش جوری باشه بچه با انرژی بره سر کلاسها شرکت کنه.02633529357 اینم شماره اموزشگاه گلی