1147
1341
عنوان

شبي كه ماه كامل شد

551 بازدید | 39 پست

كيا اين فيلمو ديدين

چقدر عالي وغم انگيز بود 

راستي بچه هاي فائزه برگردوندنه اطلاعات فقط يكيش وتو زاهدان شوهر دادن دختر١٤ساله كه نميزارن بياد پيش مامان بزرگش

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

سلام من دیدم

برو موزیک ویدیوشو که با صدای چاوشیه ببین

کلییی از فیلم حذف شده بود ک اونجا هس

حکایت دختر آفتاب مهتاب ندیده ای انگار که سالیان سالیان دور، گویا که ایستاده در آغاز تمام راه های دنیا...
1350

آره فیلم خوبی بود 

فقط نکته جالب برا من این بود که تو فیلم مادر شوهر خیلی آدم خوبی بود ولی مادر فائزه تو صحبتش میگفت که با بچه ها خیلی بد رفتاری میکنن مخصوصا با اون یکی که تو بلوچستان مونده 

امام علی( ع):هرگاه از کاری هراس و بیم داشتی،خود را در آغوش همان کار بیفکن چرا که سختی پرهیز و هراس،بزرگتر از خود آن چیزی است که از آن میترسی.  
1348
آره فیلم خوبی بود  فقط نکته جالب برا من این بود که تو فیلم مادر شوهر خیلی آدم خوبی بود ولی ماد ...

آره يجاهايي رو ظاهر عوض كردن كه فيلم بهتر بشه

اينم گفت وقتي ريگي ميخواست سر شهاب ببره مادرش از زير قران ردش كرد

1308
آره يجاهايي رو ظاهر عوض كردن كه فيلم بهتر بشه اينم گفت وقتي ريگي ميخواست سر شهاب ببره مادرش از زير ...

دقیقا 

فکر کنم به خاطر مسائل قومیت که بلوا نشه و اعتراض نکنن اون قوم ، با ملاحظه ساختن 

امام علی( ع):هرگاه از کاری هراس و بیم داشتی،خود را در آغوش همان کار بیفکن چرا که سختی پرهیز و هراس،بزرگتر از خود آن چیزی است که از آن میترسی.  
[QUOTE=93723611]شيعه بوده شيعه ها كافرن[/QUOTEQUOT خب اینهمه شیعه.یعنی کلا ازدواجشم بخاطر همین بوده ...

نه مامانش ميگفت اومد گفت شيعه شدم وعاشق فائزه بود يواش يواش داداشش روش تاثير گذاشت وكافر شد البته مامانشون بد بوده تشويقشون ميكرده به كشتن مسلمونا

1335