2726
عنوان

بدون‌شرح

90 بازدید | 8 پست
ای رسول ما اگر خدای میخواست اهل زمین همه یکسره ایمان می آوردند 

تو‌کی توانی تا به جبر و اکراه همه را مومن و‌خداپرست گردانی 

سوره یونس آیه ۹۹ 

🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

به زور شمشیر و اعدام میشه

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

قبل و بعد آیه رو هم بخونید

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به زور شمشیر و اعدام میشه

خیر اینطور نیست    مطالعات تون در زمینه اسلام کافی نیس 

عزیزم ممنون میشم تاپیک رو به جایی نکشونید که تعطیل شه 

هدفم فقط اشتراک این آیه با هم فکررانم هست

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728
قبل و بعد آیه رو هم بخونید

من خوندم. شما فک نمیکنم خونده باشید.

خیر اینطور نیست    مطالعات تون در زمینه اسلام کافی نیس  عزیزم ممنون میشم تاپیک رو به ...

واسه شما کافی نیست که تلاش میکنید با یه آیه بدون پس و پیشش قشنگ جلوش بدید. انشالا با همفکرانتون موفق باشید

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
واسه شما کافی نیست که تلاش میکنید با یه آیه بدون پس و پیشش قشنگ جلوش بدید. انشالا با همفکرانتون موفق ...

ببینید من در زمینه ادیان ب اندازه کافی مطالعه داشتم متوجه همه حرفای شما هستم خودم هم مثل شما فکر میکردم ولی بی تعصب و حب و بعض مطالعه کردم تو اثار موافق و‌مخالف و‌الان بهش ایمان دارم   بدون درک جامعه شناختی هم نمیشه درمورد  ی کتاب دینی که توی یه کانتکست خاص اجتماعی فرهنگی ارائه شده نظر داد 

همون قدر که شما به اگزیستانسیالیسم ( و‌نه اگزیستانسیالیست) اعتقاد داری و محترمه منم برای عقاید خودم دلیل دارم و انتظار احترام 

همون قدر که شما به فمینیسم رادیکال اعتقاد داری ( که مدتهاست دوره اش تموم شده و‌فمینیست های موج‌سوم دیگ قبولش ندارن) منم میتونم  این اعتقادتون زو‌به چالش بکشم ولی اینجا اصلا فضاش نیست فقط منجر به تعطیلی تاپیک و کاربری میشه

شما هم موفق باشید.

من خوندم. شما فک نمیکنم خونده باشید.

مهم نیست شما چی فکر میکنید. 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مهم نیست شما چی فکر میکنید. 

ایضا برای من همینطوره 😄😄😄