2733
2734
عنوان

به نظرتون به شوهرم بگم

288 بازدید | 16 پست

سلام خانما خواهرشوهرم خیلی اذیتمون کرده از اول تا حالا حدودا یکسال پیش کلا قطع رابطه کردیم .ولی بازم بتونه کرمشو میریزه خانواده شوهرم میدونن مقصر اونه .حالا هراز گاهی از حرفایی که از بقیه میشنوم متوجه مبشم پیش بقیه میشینه از ما بد میگه و اینکه ما مقصریم الان چندروزه اومدم خونه خواهرشوهرم دیشب به این گفتم خواهرشوهرم میگه کارش اشتباهه ولی یکی این وسط هست از تو مژره به اون میگه گفتم واسم مهم نیست خدا میدونه مقصر کیه .اینیکی خواهرشوهرم میگه شماهم مقصرید نباید اهمیت بدید.حالا موندم به شوهرم بگم یانه.میدونم اگه بگم دعوا میکنه باهاش

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی واقعا خسته شدم دیگه نمیکشم مگه من چند سالمه  باید اینهمه حرص بخورم .همیشه سردرد دارم تا میخوام به کارشو فراموش کنم یه چیز دیگه پیش میاره

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
2738
ول کن مگه دنبال دردسری

تا کی ساکت بمونم اخه هرچی بهش هیچی نمیگم فکر میکنه لالم بدتر میتازونه

من متوجه نشدم چی شد🙄🤔

میگم میشینه اینور اونور از ما بد میگه

بنظرم نگو چیز بدی نگفته .

پیش فامبلا از ما بد میگه در حالیکه شوهرم همبشه به من میگه پیش کسی چیزی نگیا

ولی واقعا خسته شدم دیگه نمیکشم مگه من چند سالمه  باید اینهمه حرص بخورم .همیشه سردرد دارم تا میخ ...

اکثر آدما تو زندگیشون دارن ولی واقعا بنظرم اون کسی که اهمیت نمیده و به فکر خوشی زندگیه خودشو همسرشه موفقه حالا همه هم میدونن مقصر اونه بهش اهمیت نده 

به خواهرشوهرم گفتم خدا بد جور میذاره توکاسش گفت اونم همیشه همینو میگه.واقعا حرصم دراومد از اینکه منو نفرین کرده

اکثر آدما تو زندگیشون دارن ولی واقعا بنظرم اون کسی که اهمیت نمیده و به فکر خوشی زندگیه خودشو همسرشه ...

من نمیتونم اعصابم از اینور خورد میشه سر چیرای دیگه با شوهرم بحثم میشه

2706