2733
2734
عنوان

کیا فشار خون شون همیشه پایینه؟؟

333 بازدید | 8 پست

آیا طبیعیه؟

اذیت نمیشید؟

آیا درمان میخاد؟

آخه من بعداز ظهر که از خواب بلند میشم چنان احساس ضعف دارم که حتما باید یه چیز شیرین بخورم،نباشه میمیرم...نمیدونم مربوط به فشار خونه یا افت قندخون؟

فشارم همیشه 9هست...الانم از شبکه بهداشت اومدن فشارگرفتن 9ونیم بود..

وقتی خدا را دارم...بی نیاز از هرکسی هستم..💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اذیت ک چرا داره دیگه. یکم ک بیرون زیاد پاده روی کنم احساس گیحی میکنم سرم ی حالی میشه. باید بشینم ی شوری چیزی بخورم. اب..  من یه بار شانسی گرفتم 6 بود.... 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
من ک هم افت قند هم افت فشار دارم😥سرگیجه و گز گز شدن دست و پا و خلاصه نگم برات ک چقدر بده.یبار وسط ک ...

همیشه شکلات تو کیفت باشه...😀

منم یه بار تو بازار سرم گیج رفت،بهم آب قند دادن..

وقتی خدا را دارم...بی نیاز از هرکسی هستم..💕
همیشه شکلات تو کیفت باشه...😀 منم یه بار تو بازار سرم گیج رفت،بهم آب قند دادن..

😂بدبختی اینه از هر چی شیرینی جاته فراریم فقط کاکائو تلخ میخورم ک اون بدترم میکنه😬جدیدا سوهان فقط میخورم.انگار ب شارژر متصل میشم😂

2738

من افت قند و فشار دارم

وقتی یه ذره خسته میشم یا پیاده روی خیلی سریع قندم پایین میاد میفهمم ضعفم میکنه و دستام لرزش میگیره سریع یه چیز شیرین میخورم

فشارمم هردوهفته دکترم چک میکنه ۹روی ۶ هست، گاهی سرگیجه دارم یا بدنم بی حس و حال میشه میفهمم بخاطر افت فشاره چیزای نمکی میخورم مثل پنیر و خیارشور، یا یه ذره نمک زیر زبونم میریزم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌