2733
2734
عنوان

عوارض امپول سینال اف

7418 بازدید | 6 پست

سلام. من در حال اقدام برای فرزند دومم هستم ، تنبلی تخمدان دارم، شش سال پیش پسرم رو فقط با مصرف دو دوره لتروزل باردار شدم، اما دکتر جدیدم لتروزل رو همراه سه تا امپول سینال نوشته تو نت دیدم نوشته این امپول رو برای ای وی اف تجویز میکنن، حقیقتا ترسیدم نکنه بعدها عوارضی داشته باشه. کسی هست اینجا اطلاعاتی داشته باشه

منم وقتي اي وي اف كردم ازين امپول ميزدم،والا من اين يدونه امپول رو دقيق نميدونم،اما ميدونم كلا داروهاي باروري هورمون هستن،بالاخره عوارض خودش رو داره،منكه با همه داروها كلي عوارض داشتم،سينال هم يكي از داروهام بود،اگر دودل هستي با يه دكتر ديگه مشورت كن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چی بگم والا  حتما لازم بوده دکتر داده دیگه  من خارجیش رو زدم گونا اف به مدت ده روز فکر ...

والا داروخونه که رفتم گفت امپوله ترسیدم نگرفتم. اخه جدیدا یک همشهری داشتیم بنده خدا دو سال بعد ای وی اف سرطان کلیه گرفت گفتن از عوارضه داروهاست و چون اب زیاد نخورده و تحرکی نداشته و...منم هنوز دکترم رو ندیدم که ازش بپرسم. شما نتیجه ای هم گرفتین

2731
والا داروخونه که رفتم گفت امپوله ترسیدم نگرفتم. اخه جدیدا یک همشهری داشتیم بنده خدا دو سال بعد ای وی ...

من ای وی اف کردم 

دارو هم فراوون خوردم 

توکل به خدا 

یا باید قید بچه روبزنی و منتظر زمان باشی هر وقت شد 

یا باید عوارض رو دارو رو بجون بخری😀

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم