2726

سلام دوستان میخام تجربه شخصی یامطلبی که راجب دعابین زن وشوهریاهرطلسمی که میدونیدبگید.اطرافم هستن کسانی که یه سربا دعاوجاداکارشونوپیش میبرن تواینترنت علائم دعایی شدنوخوندم هم خودم این علائمودارم هم همسرم ولی منوبیشتر.ممنون میشم راجب باطل کردنشم راهنمایی کنید😘😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همه جور دعایی می تونم بنویسم اما هیچ وقت ننوشتم تا حالا 

دعاهایی مثل سرد کردن یا مثل دعای اوارگی اینا همه گناهای خیلی بزرگه و بخشیده نمیشه 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728
من همه جور دعایی می تونم بنویسم اما هیچ وقت ننوشتم تا حالا  دعاهایی مثل سرد کردن یا مثل دعای ا ...

دعا را باطل هم میتونید بکنید؟

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ

دعا رو داری یا نه؟

جسمی هستش یا ن

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
دعا را باطل هم میتونید بکنید؟

همه دعاها وقتی باز بشن تاثیر خودشونو از دست میدن و اینکه دوره دارن 

کسی که ادم معتقد به خدا باشه دعا و طلسم روش اثری نداره 

طلسم و دعا رو ادمای ضعیف تاثیر داره ادمایی که انرژی منفی هستن و تلقین می کنن 

هر کسی روزی چند بار بسم الله بگه یا چهار قل بخونه دعا روش تاثیر نداره 

من خودم قبل از هر کاری بسم الله میگم غذا خوردن بیرون رفتن حموم رفتن یا وقتی وارد جایی میشم.جایی چیزی می خورم 

قدرت خدا از همه بیشتره وقتی ازش دور بشی ضعیف میشی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
دعا رو داری یا نه؟ جسمی هستش یا ن

پیدانکردم چیزی ولی یه مدتیه سردردشدیدداریم دل پیچه حالت تهوع تاری دید کابوس شبانه سرصدای دیوارخونه خیلی چیزایم توخونمون گم شده بااینکه من همه چیوسرجاش میزارم بدون دلیل خاصی دعواهای شدیدمیکنیم که به جدایی میکشه سمت شوهرم میرم احساس میکنم یه حسی نمیزاره پیشش برم بااینکه میدونم دوسم داره امایه چیزی مانع میشه

همه دعاها وقتی باز بشن تاثیر خودشونو از دست میدن و اینکه دوره دارن  کسی که ادم معتقد به خدا با ...

منم بابسم الله کاراموانجام میدم اماشوهرم نه روی اون بیشترتاثیرمیزاره

منم بابسم الله کاراموانجام میدم اماشوهرم نه روی اون بیشترتاثیرمیزاره

باید اونم انجام بده 

واسه چی گفتن قبل از خوردن هر چی بسم الله بگی واسه اینه که اگه دعایی روش خوندن با بسم الله گفتن باطل میشه 

باید اونم انجام بده  واسه چی گفتن قبل از خوردن هر چی بسم الله بگی واسه اینه که اگه دعایی روش خ ...

میشه کسی که باطل کردن سحر بلد باشه بهم معرفی کنی

همه سحر ها هم اسون نیستن

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2706