2703
2553

اینطوری باعث میشه کلی غذاهای جدید یاد بگیریم.

من خودم رشتی هستم که کلی غذاهای متنوع داره اینجا..

اگه عکسش هم بزارید که عالی میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من باقالی قاتوق شما رو خیلی دوست دارم با باقالی سبز هم خوب میشه. ؟میخوام امشب درس کنم ..یکی هم ترشه تره خیلی محشره اگه تونستی دستور اونو بزار ممنون .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

گرمساری ها ی غذا دارن برای مراسما میدن. نمیدونم اسمش چیه ولی خیلی خوشمزه ست. خوشبحالشون😍 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
من باقالی قاتوق شما رو خیلی دوست دارم با باقالی سبز هم خوب میشه. ؟میخوام امشب درس کنم ..یکی هم ترشه ...

نه فقط باقالی محلی. 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2714
من باقالی قاتوق شما رو خیلی دوست دارم با باقالی سبز هم خوب میشه. ؟میخوام امشب درس کنم ..یکی هم ترشه ...

باقالی قاتق با باقالی کشاورزی درست میشه.الان هم فصلش هست..ترشی تره هم سبزی هاشو حفظ نیستم.😁

رشت بیشترین تنوع غذا رو تو جهان داره. منم اصالتم رشتی ولی تاحالا قسمت نشده بیام🙁

ما کلم پلو شیرازی، آش کارده، دمپخت شیرازی، اشکنه، یخنی نخود، کوفته سبزی. اش سبزی مخصوص صبح، دوپیازه ...

کلم پلو تون خیلی خوشمزه عالی عالی

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2706