2733
2734
عنوان

تاکی باید اینجوری ادامه بدم

124 بازدید | 8 پست

خانواده شوهرم شلوغ پلوغ وپرجمعیت هستن بعد از اول عادت کردن توخونه من تلپ ششن الان دوساله ک رفت وامدم کم شده شوهرم حس میکنم یکم پژمرده شده خودمم قبلا خیلی شادتربودم شمامیگین چیکارکنم اگ مابریم اونجا دیگه احتراممونوندارن وهمه چی جلومون میگن بعد هم اونامیخوان هی هجوم بیارن خونه ما

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دوست خانوادگی خوب پیدا کنید از همکارای شوهرت یا فامیلای خودت بااونا رفت و امد کنید ...با خانواده همسرت که میگی احترامتو ندارن رفت و امد کنی شروع جنگ میشه تو خونه ات فک نکنم اونجوری شاداب شید و حالتون خوب شه

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2728

یه سرگرمی دیگه جور کنید 

برید پارک باهم بدمینتون بازی کنید 

یا دوچرخه سواری 

دیگه رفت و امد بیش از خاله زنکیه   

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

بنظرم هیج وقت رفت و امد بد نیس این ما هستیم که باید با برخورد خوش جوری حریممونو حفظ کنیم عزیزم رفت وامد کن ولی در چهار چوب مشخص اینجوری که نمیری بی احترامیه

تا کی میخواییم باعث مرگ هموطنامون بشیم با بیرون رفتنای غیر ضروریمون 😭 حق الناس به گردنمونه اگه تو این شرایط رعایت بهداشتو نکنیم
2738