2737
2734
اینم این ساعت بیدار میشه شیر میخوره دوباره میخابه

نه دیگه دختر من کلاً بیدار میشد. اوایل ۸ شب می خوابید تا صبح. الان که بزرگتر شده ۱۰ میخوابه تا ۸. یه خواب نیمروزی هم داره.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مجبوری بدوشی

همش فکر میکنم دیگه پسرم دوستم نداره 

میترسم دیگه پیشم نیاد😭😭😭😭😭😭

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2731
ممنون عزیزم خیلی بده دردش

من طی ده روز گرفتم. اصلاً شیر تو سینه ام جمع نشد. خودش خشک شد با اینکه شیرم هم خوب بود.

الهییییییییی چه نی نی خوبی دختر من وقتی کوچولو بود خیلی بد خواب بود هرچند الانشم که9 سالشه همینه

دقیقا مث دختر من،هر کاری میکنم به خواب علاقه مند نمیشه،هر ساعت بلند میشه ساعتو چک میکنه ببینه وقتشه بیدار بشه یا نه😭هفت سالشه

2738
من طی ده روز گرفتم. اصلاً شیر تو سینه ام جمع نشد. خودش خشک شد با اینکه شیرم هم خوب بود.

پسر من یه دیروز ندادم الان دیگه گاهی پیگه مامان اوفهههه؟!

میگم اره میره دنبال بازیش

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
پسر من یه دیروز ندادم الان دیگه گاهی پیگه مامان اوفهههه؟! میگم اره میره دنبال بازیش

دیگه یه چند روز سختی داره. بعد یه هفته کلاً یادش میره نگران نباش. فقط خاطراتش برای شما میمونه. من انقدر دلم برای شیر خوردن دخترم تنگ میشه.

ن گلم این فکرا رو نکن باهاش صحبت کن بهش بفهمون ک دیگه شیرمن بده و فلان یه جوری ک دل زده بشه نگه میخا ...

تقریبا میتونم بگم اصلا بهونه نمیگیره بخاطر همین خیلی ناراحتم

دیگه یه چند روز سختی داره. بعد یه هفته کلاً یادش میره نگران نباش. فقط خاطراتش برای شما میمونه. من ان ...

اره میفهمم چی میگی😭😭😭😭😭