2410
2553

همسایمون  با دختر کوچیکش زندگی میکنه مستاجره . ی روز مادر شوهرم اومد گفت طلاق گرفته   چن روز بعد گفت ن شوهر داره . الان اومده میگه رفته ب ی مغازه داره گفته بیا باهم باشیم از خونشون در میومد . واقعن بقران اعصابم خورده .هر چقدر هم بهشم میگم ب جون بابام ک تو ندیدی برای چی میگی چن باردر روز  میاد پیشم تکرار میکنه منم از مخم بیرون نمیره اعصابم خورد کرده 

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 

من در اینجور مواقع میگم غیبت وتهمت گناه کبیره هست

شاید یکم طرف مقابل دستش بیاد کارش

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مشکل مادر شوهرت چیه باهاش!! 

مشکل نداره خونشون چسبیده ب خونمون  همش میاد میگه میگن دختره اینکار رو کرد بخدا هزا  بهش گفتم مگه تو دیدی  میگه ن میگن . میاد همش از اون حرف میزن منم بقران نمیتونم تحمل کنم الان از صبح حرفاش رو مخمه بخدا

2714

منم بدم میاد ادم درمورد کسی حرف بزنه.خب شاید 1 درصد اصلا این حرف تو غلط باشه.اصلا حرفت درست هم باشه باید بری پخشش کنی همه جا بگی؟؟یکی از فامیلامون 40 سالش ایناست .بعد چند ساله طلاق گرفته خیلی هم خوشتیپ میگرده.بعد یه مدت صیغه یکی شد بعدش کات کرد.دختر خالم انقدر برا این حرف دراورد.میگفت اره فیلم سوپر فلانی پخش شده 😐گفتم تو خودت دیدی فیلمشو؟؟گفت نههه من ندیدم ولی همه میگن دیدن. خب حتما یه چیزی بوده که اینجوری میگن دگ😐گفتم خب منم میتونم برم همه جا بگم فیلم سوپر تورو دیدم.تو دهن همه بندازم همه بگن اینو.اونوقت تو هم  حتما کاری کردی که همه میگن؟ کاری نداره که حرف دراوردن و پخش کردن.دگ دهنشو بست 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

[QUOTE=93713346]منم بدم میاد ادم درمورد کسی حرف بزنه.خب شاید 1 درصد اصلا این حرف تو غلط باشه.اصلا حرفت درست هم باشه ...[/QUOTEاخه بیخود بی جهت درموردش حرف بزنی ابروشو ببری خیلی گناه داره .طلاق ک گناه نیست همه جدا میشن . خدایی میبینی ادماعصابش چقدر خورد میشه

[QUOTE=93713346]منم بدم میاد ادم درمورد کسی حرف بزنه.خب شاید 1 درصد اصلا این حرف تو غلط باشه.اصلا حر ...

خیلیییی رو اعصابه.کلا بدم میاد از ادمایی که دنبال جو دادن و حرف دراوردن برا این و اونن.چیزیو مطمئن نیستن میرن همه جا پخش میکنن

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)