2733
2734
عنوان

کوچک بودن آلت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 50233 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرزاده منم همینطوری بود چون تپل بود اونجاش اندازه نخود بود😅 دکترگف چون چاقه اینجوریه چیزی نیس ن ...

وای مرسی ک جواب دادین من خیلی ترسیدم البته مامانم و مادرشوهرم میگن پسرای ماام این شکل بودن ۶ سالگی ختنه شدن ولی من خیلی ترسوام

درست وقتی که دکترا ناامیدمون کرده بودن خدا گل پسری رو به ما هدیه داد❤
نمیدونم اون دکتر ختنه میگفت ببرش ببینه طبیعیه رشدش یا نه

آخه انگار یه مقداریش ارثیه!!!

آدم کنار میاد  کنار میاد  کنار میاد  تا یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد از همون کنار می زاره می ره!!
2728
واس خواهر زاده منم بچه بودگفتن باید دوسالگی ختنه بشه دودولش کوچیکه 

جدی ؟ امپول هورمون نزدن؟

به خاطر چربی زیر شکم وتپلی بچه اس.اصولا را ه بیفته خوب میشه.اما برای اطمینان به یک جراح عمومی یا متخ ...

حالا فردا نوبت واسه دکتر فوق تخصص رشد داره اون دکتر ختنه میگفت من خیلیا رو فرستادم پیش ایشون ولی بعدشم میبرم پیش غدد

پسرمنم همینطوره گفتن دوسالگی.من ب خانواده شوهرم گفتم ختنش کردم ک عیب رو بچم نذارن.دوسالگی لاذیت نشد ...

دکتر خودشم که اطفال هستش گفت تا یک سالگی صبر کن مادرشوهر من دنبالم بود فهمید من بهش گفتم مادر لطفا ب کسی نگو دوس ندارم عیب رو بچم بذارن گفتش نمیگم باباشم همین بود نترس حالا نمیدونم

2738
چون تپله بچه دوستمم همین طور بود

اونم ختنه اش نکردن ب این خاطر؟

اخه من مشکلم ختنه نیس ولی میترسم غیر طبیعی باشه

پسرمنم همینطوره گفتن دوسالگی.من ب خانواده شوهرم گفتم ختنش کردم ک عیب رو بچم نذارن.دوسالگی لاذیت نشد ...

ن اصلا..بستگی به ختنه کردن داره این یکی خواهرزادم هشت سالشه پریروز ختنه کردن اصلانفهمید الانم خوب شده پاشده بازی میکنه بابچه ها

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
حالا فردا نوبت واسه دکتر فوق تخصص رشد داره اون دکتر ختنه میگفت من خیلیا رو فرستادم پیش ایشون ولی بعد ...

نگران نباش .حتی اگر کوچیک هم بود ۱۲ سالگی قبلراز پایان رشد استخوانی .که با عکسراز مچ مشخص میشه.متخصص غدد با آمپولهای هورمونی وقرص های مکمل مخصوص مشکل رو حل میکنه.ژنتیک در این امر خیلی مهمه.

پسرم ودخترم وهمسرم،عشق ونفس من هستند😍
2706