2737
2739
عنوان

بارداري

108 بازدید | 17 پست

سلام خانوماي عزيز.

بعد از نه هفته ديشب خبر بارداريم رو ب خانواده شوهرم دادم.خوشحال شدن خيلي.اما ديگه به همه گفتن ك باردارم.

بنظرتون زود نبود الان گفتم؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

من تا مثبت شد گفتم

💛هر چه هست از برکت خداست💛 امام زمان (عج) عیدیمو داد ؛ شب نیمه شعبان فهمیدم مامان شدم 😍 کوچولومون بیمه ی امام رضا جانه 🌸 یه صلوات برای سلامتیش بفرستید 🌸ممنوووون  ....... امیرعباس جانم  روز ولادت حضرت زینب و آغاز سال نوی میلادی بدنیا اومد ❤❤❤
من تا مثبت شد گفتم

جدي؟

پس من نه هفته خوب خودمونگهداشتم🤗

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تا مثبت شد گفتم  چقدر خوب دیر گفتی

مباركه عزيزم.

واي منو شما تيكر بارداريمون مثل همه💋💋💋💋

اشتباهه زود گفتن الان من هفته پنجم هستم هفته پیش گفتم ولی الان سه روز افتادم به خونریزی برام دعا کنی ...

ب دلت بد راه نده انشالله چيزي نميشه

2738
اشتباهه زود گفتن الان من هفته پنجم هستم هفته پیش گفتم ولی الان سه روز افتادم به خونریزی برام دعا کنی ...

منم بار بعدی ک حامله بشم.قسم خوردم تا۵ ماه نگم

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
[QUOTE= 93709465 ]خوب الان نی نی تو داری؟؟[/QUOTE] اره اما خونریزی دارم دکتر گفت ۵۰درصد احتمال سقط ...

منم سه روز لکه بینی دارم اصلا دکتر نرفتم

هر چی خدا صلاح بدونه نگران نباش عزیزم

شوهرم میگه زندگیمونو نی نی سایت خراب میکنه   
2706