2737
2734
عنوان

اسکرین شات پیام همسرم به من

| مشاهده متن کامل بحث + 1410 بازدید | 58 پست
اره منم.یادم اومد خیلی نازه😁😁

اره واقعا🤦🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
حالا تو خوبه اینجوریه من دوس داشتم خونمون دوبلکس بود یه چیزی میگف با گریه از پله ها میرفتم بالا و در ...

😂😂😂بیا خونه ما با همسرت 🤦🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی از ظاهرم معلومه اخلاقم چطوره؟ 

نه.اسمت فقط به اخلاقت میاد همین

بعدش گفتم همیشه تو تاپیکها اسمتو میدیدم قیافت میومد جلو چشمم وقتی دیدمت همون شکلی بودی که فکر میکردم

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
آره خیلی بده اخلاقم! جدای از اون افسردگی هم دارم و آدم سردی ام به شدت 

هروقت خواستی این اخلاق گندت رو بکار بندازی😌 و به سردیت ادامه بدی به این فکر کن که تو راهروهای دادگاه وایسادی و داری اشک میریزی و به وکیل و قاضی میگی بهم خیانت کرده.ویا اینکه داری از سردی بیش از حد شوهرت و اهمیت ندادنش شکایت میکنی...یا اینکه وایسادی داری التماس شوهرت میکنی که طلاقت نده و اون میگه دیگه خسته شدم و نمیخوامت...انقدر خوش اخلاق و ناز کش دارم دورم که تو قهرالو برام بی ارزشی....ببخشید دارم تند حرف میزنم ولی به عواقبش فکر کن

2728
شوخی میکنم من...ولی در کل نباید قهر کنم...چون عصبی میشه از قهر....و هروقتم قهرم میاد...تو خودم میریز ...

دقیقا رو گریه امم حساس حتی دارم فیلم میبینم گریه میکنم کلی ناراحت میشه😂😂

الی منم دوران عقد هستم.اخلاقم مثله تو هستش سره هرچی قهر میکنم حرف نمیزنم.شوهرمم بنده خدا هی منت کشی میکرد.حالا چ مقصر من بودم چ خودش.بعده دو سهماه نمیدونم سره چه موضوعی من مقصر بودم شوهرم که من اخم میکردم میریخت به هم دیدم اخلاقش مثله من شده میگه نمیخوام حرف بزنم الان حالم خوب نیستش.و این جرقه ای شد که من بترسم.گفتم وای اگه از من این کارارو یاد بگیره خیلی بد میشه ترسیدم.شوهرم حتی ب من گفت به شوخی ام نگو من قهرم شوخیشم منو میکشه گفتم بابا اخلاقم اینطوریه چیکار کنم گفت من درستت میکنم.الان یه حالتی شده بینمون بعده ۴،۵ماه که تا من میگفتم قهرم شوهرم الکی میگفت آی قلبم قلب درد گرفتم منم سریع چون جون اون واسم از همچی عزیزتره میگم خب بابا غلط کردم و این باعث شده من کم کم خیلی کمتر قهرکنم و یکی از دلایل اصلیش اینه که نه چون اون میگه آی قلبم چون من بااااید این اخلاقمو ترک میکردم قبل اینکه اون بخواد از من یاد بگیره

✨در انتظار معجزه✨
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2866638/نفرین-مادر عشقاکزارش میزنیذ؟اشنا پیدام کرده دوس ...

زدم

دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
2738
ماشالا بهت پس لابد خیلی خوشگلی

خخخخ شوخی میکنم گلم فقط یه بار عکس مو اینجا گذاشتم 

ن بابا تحفه ای نیستم خاهری به شما نمیرسم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏