2733
2734
عنوان

اسکرین شات پیام همسرم به من

1410 بازدید | 58 پست

ما عقدیم هنوز 

من خیلی اهل قهر کردنم! یعنی هر چی خلاف میلم باشه آشفته ام میکنه و قهر میکنم 

من یه تک فرزند خیلی بد اخلاق بار اومدم 

نامزدم هی با دلم راه اومده تا الان 

الان حرف افتاد ک من دیگ قهر نکنم و اونم این پیام رو داد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم خیلی قهر میکردم اما شوهرم نذاشت تو همون عقد درستم کرد😂😂الان تو ۷سال ازدواج ۴بار قهر کردم🤦🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

الی یک دفعه یادم اومد خیلی نازی🤦🏼‍♀️

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706