2737
2734

خیلی نگرانم

دکترم ک رفتم بهم سرم داد و امپول تقویتی

دلم گم شده پیداش میکنم من 💚 اگه عاشقه که وای به حالش ؛ رسواش میکنم من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عفونت سينوسها  ميتونه عامل سرگيجه باشه و همينطور بعضي از مسمويت هاي غذايي هم سرگيجه ميارن حالا دكتر شمام كه تشخيص داده ضعف بدن داري . ديگه براي چي ناراحتي ؟ استراحت كن خوب ميشي 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
2738

من حدود يک ماه سرگيجه داشتم 

بايد ببيني سرگيجت از چه نوعيه؟؟؟؟؟؟؟

اگر موقع بلند شدن سرگيجه داري مي توني ناشي از ضعف کم خوني يا پايين بودن قند خونت باشه

اگر موقعي که مي خوابي سرت گيج مي ره بهش مي گن سرگيجه وضعيتي و بايد به دکتر گوش و حلق و بيني مراجعه کني

عفونت سينوسها  ميتونه عامل سرگيجه باشه و همينطور بعضي از مسمويت هاي غذايي هم سرگيجه ميارن حالا ...

اخه بعد سرم و امپولم انگار هیچ فرقی نکردم ...

من دارم گهگاهی سراغم میاد و در حدی که میشینم تا نیفتم زمین.دکتر نرفتم اخه همیشه نیست که.بعضی وقتا ای ...

من تاحالا اینطور نشده بودم 

من حدود يک ماه سرگيجه داشتم  بايد ببيني سرگيجت از چه نوعيه؟؟؟؟؟؟؟ اگر موقع بلند شدن سرگيجه دا ...

دیروز میخاستم بلند شم انگار خونه رو هوا بود 

بعدش دیگه شروع شد

الان با اینکه دراز کشیدم هر چند دقیقه یبار سرم‌گیج میره 

علایمتون چی بود

سرگیجه و کمی عدم تعادل.  حتی وقتی میخوابیدم سرم گیج میرفت. قرص بتاسرک خوردم نجاتم داد. 

و از اون موقع هر روز چند تا حرکت یوگا هست که برای گوش میانی و از بین بردن سرگیجه مفیده انجام میدم. خدا رو شکر دیگه دچار نشدم.

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی
دیروز میخاستم بلند شم انگار خونه رو هوا بود  بعدش دیگه شروع شد الان با اینکه دراز کشیدم هر چن ...

عزيزم اميدوارم که زود خوب بشي   

مي دونم خيلي سخته من خيلي دچار سرگيجه مي شم و واقعا مي ترسم از اين بيماري 

من خودم اخيرا دچار سرگيجه شده بودم که رفتم دکتر گوش برام يه سري حرکت انجام داد که بهش مي گفتن مانور سرگيجه بعدش خيلي خوب شدم

ولي قدم اول برو دکتر برات آزمايش خون بنويسه بعد هم دکتر گوش بايد بري شايد عفونت داشته باشي 

و ديگه اين که من از درمانهاي گياهي خيلي بيشتر از دارو نتيجه گرفتم مثلن آويشن براي از بين بردن سموم بدن خيلي خوبه 

2706