2733
2734

ماه بعد میخوایم بلند شیم .نظر بدید ازکجا شروع کنم جم کنم .از تجربه هاتون بگین .مرسی 😘😘

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا از چیزای غیر ضروری 

مثلا سرویس چینی‌ها و ظروف تزئینی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2728

من فردا اثاث کشی دارم هنوز جمع نکردم. کمکی نکردم ولی بهت روحیه که دادم!😅

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
از وسایلی که زیاد مورد استفاده نیست.داری میری خونه خودت انشالله؟؟؟

نه بابا خواهرجون ‌.دعاکن انشا‌‌‌‌‌‌‌...بگیریم 

خدایاشکرت😍درپیکرمن دوقلب دارد ضربان هی چرخ بزن درمن ودل رابتکان.خاله هادعاکنید نی نی سالم بیادبغلم

من پارسال همین موقع ها اسباب کشی داشتم 

اول از لوازم ک اصن نیاز نداشتم شروع کردم مث ظرفایی ک برا مهمون استفاده میکردم لباسایی ک تو چمدونا بود لوازمایی ک تو انبار هستن 

رخت خوابها 

چون بچه کوچیک داشتم روزی یکی دو تا کارتن جم میکردم تو تایم خوابش

2738

منم ماه دیگه اسباب کشی دارم از الان دلشوره دارم نمیدونم چکار کنم اصلا 

اولین بارمه میخوام اسباب کشی کنم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

منم دقیقا شب تاصبح جمع کردم یه ساعته بارزدم ولی خیلی حال داد جمع کردن وسایل برای رفتن به خونه دلخواهت.اون شب با اینکه از خستگی هلاک شدم ولی قادر بودم هزار بار دیگه جمع کنم .

جعبه تو سايزهاي متفاوت تهيه كن ماژيك و چسب من خودم هميشه از بوفه شروع ميكنم واسه اثاث كشي اخرش هم به ...

همون لباس سخته خواهرجون .من لباس هام هرچقدر میخوام بندازم میگم بعدا لازم میشه 😗

فردا اثاث كشي داري هنوز وسايلتو جمع نكردي  چه راحت نشستي؟ ادرس بده بيايم كمكت   

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706