2726
عنوان

بچه ها بياين نظر سنجي

91 بازدید | 6 پست

چند وقته تو زندگيم و كارم الكي گره ميوفته 

نميدونم مشكل از كجاس

اينجا بعضي از خانما گفتن بخاطر دعا يا طلسم ميتونه باشه 

خودم اعتقادي نداشتم ولي با گفته هاشون يكم ترسيدم 

حالا بنظرتون  برم دنبالش يا توكل كنم به خدا و از خداا بخوام مشكلاتم زودتر حل شه ؟؟؟

( اينم بگم ك كلا تو زندگيم ادم بي ازاري بودم ازارم به مورچم نرسيده😂 

ك كسي بخواد برام دعا يا طلسم گرفته باشه) 

تعداد رای : 26
نظرسنجی
برو دنبالش حتمااا
3
11%
نه بابا دعا چيه توكل كن به خداا از خدا بخواد مشكلت حل شه
23
88%
با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

فقط اینو بگم که  قرار نیست چون بی ازاری دشمن نداشته باسی...خوشبخت باشی و مهربون هم حسودات میشن دشمن....

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بری دنبالش چیکار میتونی بکنی

تو ک طلسم رو نداری ک باطلش کنی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2728
بری دنبالش چیکار میتونی بکنی تو ک طلسم رو نداری ک باطلش کنی

نه برم دنبالش ببينم اصلا هست يا نه 

ولي واقعا چجوري بايد اعتماد كرد به حرف دعا نويس

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

بری دنبالش بدتر میشه ک بهتر نمیشه

سراغ اینجور چیزا نرو

الان بری بپرسی ک نمیگه نه تو طلسم‌نشدی

میگه بیا یچیزی برات بنویسم ک رونق بگیری 

که کارات راه بیفته که ال که بل

بعدشم اینا دعا نویس نیستن

طلسم نویسن

طلسم هم از تسخیر اجنه است

همونا ک توی قران هم بهشون اشاره شده و نمیشه رد اشون کرد

و همین که پای اجنه و طلسم رو خودت به زندگیت وا کنی

ینی اول بدبختی و بیچارگی

دیدم ک میگم

نکن این کارو

فقط توکل کن و از خدا خیرت رو بخواه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
بری دنبالش بدتر میشه ک بهتر نمیشه سراغ اینجور چیزا نرو الان بری بپرسی ک نمیگه نه تو طلسم‌نشدی میگ ...

مرسي از توضيحاتت عزيزم